بهترین هدایای فناوری به مادر بزرگ و پدر بزرگ‌ها

0
375

هدیه دادن نیاز به تعطیلات و رسیدن مناسب‌هایی مانند یلدا و نوروز ندارد و می‌توان هر زمان به افرادی که دوست داریم هدیه دهیم.

بهترین هدیه‌های فناوری برای سالمندان

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، شما می توانید هدیه های به روز تر با ترکیب فناوری را حتی برای هدیه دادن به والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ خود انتخاب کنید. بنابراین خریدن ژاکت های ضخیم برای آنها را فراموش کنید و این هدایا را برای آنها در نظر بگیرید.

آمازون اکو دات

برای هر فردی که می خواهید به روز باشد، با فرمان صوتی کارش را راه بیاندازد دستگاه اکو دات آمازون می‌تواند هدیه خوبی باشد. پدر بزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها می توانند از این دستگاه برای گوش کردن به کتاب‌های صوتی و آلارم ساعت و گوش کردن اخبار و … استفاده کنند. الکسا هم می‌تواند به انها یادآوری کند که چراغ‌ها را خاموش کنند یا به موسیقی خاصی قبل خواب گوش کنند و یا درجه حرارت ترموستات را کنترل کنند.

درپوش هوشمند قرص Pillsy

با کهولت سن، داروهای بیشتری مصرف می کنیم. درپوش هوشمند pillsy یک هدیه عملی است که کمک می کند این روند آسان تر شده و وعده های مصرف قرص را فراموش نکنیم. این دستگاه از اتصال بلوتوث و یک برنامه رایگان برخوردار است، بنابراین مادر بزرگ و پدر بزرگ به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

کلیدیاب Tile

برای سالمندانی که میشه کلید یا گوشی خود را جا می گذارند یا گم می کنند این گجت هوشمندانه را بخرید.

لامپ های دوستی Filimen

اگر نمی توانید در تعطیلات نزد پدربزرگ و مادربزرگ خود بروید، می توانید چیزی را خریداری کنید تا با انها ارتباط برقرار کنید. خریدن کتاب، تماس تلقنی و نامه های شخصی و دست نویس خوب است، اما گاهی خوشحال می شوید بدانید که کسی به شما فکر می کند.

لامپی به نام لامپ دوستی طراحی شده که اگر آن را لمس کنید، برای فرد دیگر روشن می شود. این هدیه خصوصا برای پدر بزرگ و مادر بزرگی که در شهر دیگر دارید هدیه خوبی محسوب می شود. تمام کاری که باید انجام دهید این است که هر دو به وای فای متصل شوید. گزینه های رنگی مختلفی برای این لامپ ها می توانید درنظر بگیرید. هر بار این لامپ روشن شد می فهمید که دلتنگ شماست. هر چه این لامپ ها گران قیمت هستند اما ارزش خرید دارند.

کتابخوان کیندل

برای والدین پیر عشق کتاب خود کتابخوان کیندل بخرید تا همیشه مشغول باشند و حوصله شان سر نرود. کیندل ها سال به سال در حال بهبود هستند و ویژگی های جذابی به آنها اضافه می شود. برای مثال با بلوتوث به هدفون و اسپیکر متصل می شوند و می توانید نسخه صوتی کتاب را نیز گوش کنید.

دفتری برای نوه ها

اگر والدین پیر شما اهل تکنولوژی نیستند، می توانید دفتری به آنها هدیه کنید تا هر زمان دلتنگ شما شدند در آن یادداشت کنند و حتی عکس های شخصی داخل آن بگذارند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها