اخبار

همه مواردی که باید در مورد بهترین گوشی سامسونگ 2019 بدانید

چیزهایی که باید در مورد بهترین گوشی سامسونگ 2019 بدانید

کالاسودا - پرچمدار بعدی سامسونگ می تواند در خیلی از موارد بالاتر از گوشی های پرچمدار دیگری چون آیفون XS و پیکسل 3 قرار گیرد.

یک ماه تا رونمایی بهترین گوشی سامسونگ 2019 در سانفرانسیسکو باقی مانده و شایعات در مورد ویژگی های این گوشی پرچمدار ادامه دارد. علاوه بر طراحی جذاب، انتظار ویژگی های جذابی از این گوشی را داریم که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می شود.

طراحی کلی جذاب

طرای پرچمدارهای سامسونگ همیشه جذاب است. در گوشی های پیشین S9 و S9 Plis نیز پیش از این شاهد طراحی ای بودیم که هیچ گاه قدیمی نمی شود. انتظار می رود که سامسونگ از یک جذاب برای رونمایی خود معرفی کند تا دیگر رقبا را در این زمینه به چالش بکشد. صفحه توییتر oneleak نیز اخیرا رنگ های گلکسی اس 10 سامسونگ را منتشر کرد که بر اساس اخبار موجود شاهد رنگ های صورتی، نقره ای، مشکی، سفید، صورتی نقره ای، سبز زمردی خواهیم بود. این رنگ ها می تواند تضمین خوبی برای فروش این گوشی ها و کاربرانی باشد که تنوع را در گوشی های هوشمند خود جستجو می کنند.

دوربین با سنسورسه بعدی

یکی دیگر از ویژگی های جذاب بهترین گوشی سامسونگ 2019 می تواند دوربین قدرتمند ان لقب گیرد که دارای دوربینی با کیفیت عمق سه بعدی باشد. همچنین سری گلکسی اکنون از هر دو نسل فیس آی دی در گوشی های آیفون ایکس بهره می برند. گوشی های سری نوت نیز احتمالا از اسکنر عنبیه برای تشخیص هویت کاربر استفاده می کنند. دوربین سلفی سه بعدی می تواند یکی دیگر از ویژگی های جذاب این گوشی لقب گیرد.ویژگی های جذاب بهترین گوشی سامسونگ 2019 می تواند دوربین قدرتمند ان لقب گیرد

128 گیگابایت فضای ذخیره سازی

سامسونگ بهترین مشخصات خود را برای نوت ذخیره نکرده، بلکه برای دهمین گوشی سریS خود برنامه هایی مانند استفاده از بیشترین ظرفیت حافظه داخلی دارد. انتظار می رود که این مدل دارای 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی باشد و از این حیث از آیفون 1000 دلاری فراتر رفته است که حافظه آن از 64 گیگابایت شروع می شود.

شارژ دو طرفه بهترین گوشی سامسونگ 2019

جالب است بدانید که سامسونگ تکنولوژی این در این دستگاه لحاظ کرده که با کمک باتری قدرتمند این گوشی می توانید دستگاه های دیگر را نیز از طریق پورت نوع C شارژ کنید! اگر لپ تاپ شما شارژ ندارد، این بار می توانید آن را به این گوشی وصل کنید تا شارژ شود!

ویژگی های جدید واقعیت مجازی با کمک گوگل

هدست واقعیت مجازی سامسونگ Gear می تواند با این گوشی به خوبی هماهنگ شود و یکی از ویژگی های جذاب آن لقب گیرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا