به روزرسانی جدید و کاربردی اندروید برای گوشی های Pixel

به روزرسانی جدید و کاربردی اندروید برای گوشی های Pixel

به روزرسانی جدید و کاربردی اندروید برای گوشی های Pixelکالاسودا_ احتمالا امروز از به روزرسانی جدید و کاربردی اندروید برای گوشی های Pixel رونمایی می شود این به روزرسانی می تواند خیلی باگ های موجود در این گوشی ها را برطرف کند.

رونمایی از به روزرسانی جدید شرکت گوگل

امروز شرکت گوگل از به روزرسانی جدید خود برای گوشی های Pixel رونمایی می کند و این به روزرسانی می تواند یک تغییرات بهینه به دستگاه اضافه و باگ های متفاوت گوشی های Pixel را برطرف کند. این به روزرسانی می تواند برای تمامی کاربران گوشی های Pixel کاربردی و نجات بخش باشد. این شرکت امیدوار است که دیگر باگ مهمی در این گوشی ها پدیدار نشود و کاربران به راحتی بتوانند از دستگاه خود استفاده کنند.

باگ در سیستم شارژ سریع گوشی های Pixel

یکی از باگ های معروف گوشی های Pixel از زمان رونمایی اندروید 9 شکل گرفت و این گوشی ها با مشکل اخلال در شارژ سریع مواجه شدند و نکته جالب توجه این است که این اختلال فقط در گوشی های سری 2016 این شرکت بوجود آمد. این باگ از شارژ سریع گوشی های Pixel جلوگیری و با خطایی سیستم را مواجه می کرد.

به روزرسانی جدید برای رفع باگ گوشی ها

شرکت گوگل متوجه شد که این سیستم عامل جدید باعث قطع ارتباط بین برنامه های دستگاه در زمینه شارژ سریع شده است و با این به روزرسانی این مشکل برطرف خواهد شد و همه چیز به حالت نرمال و اولیه خود بازخواهد گشت.

روش به روزرسانی گوشی های Pixel

در این به روزرسانی همچنین ارتقاهایی برای سیستم امنیتی گوشی های Pixel و عملکرد دستگاه ها عرضه شده است. شما می توانید برای اضافه کردن این به روزسانی به روش زیر عمل کنید:

Settings —> System —> Advanced —> System update

به روزرسانی جدید و کاربردی اندروید برای گوشی های Pixel

زمان برگزاری مراسم شرکت گوگل و رونمایی از محصولات جدید

چند روز دیگر مراسم شرکت گوگل برای رونمایی از سری جدید گوشی های Pixel برگزار و این گوشی پرچم دار به کاربران و طرفداران شرکت گوگل معرفی خواهد شد و این شرکت امیدوار است که در این سری جدید باگ خاصی وجود نداشته باشد زیرا وجود باگ باعث کاهش میزان فروش گوشی های قدیمی و جدید این شرکت خواهد شد و این موضوع اصلا نشانه ی خوبی برای شرکت گوگل نخواهد بود.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها