به روز رسانی جدید سامسونگ؛ 17 خرداد اندروید 9 برای سری M عرضه می شود

به روز رسانی جدید سامسونگ؛ 17 خرداد اندروید 9 برای سری M عرضه می شود

به روز رسانی جدید سامسونگ شامل گوشی های هوشمند M10،M20 و M30 سامسونگ می شود، این گوشی های هوشمند روی 17 خرداد به روز رسانی اندروید 9 را دریافت می کنند.

کمپانی سامسونگ این روز ها با توجه به مشکلات کمپانی هواوی قصد دارد طرفداران خود را بیش از گذشته راضی نگه دارد، این کمپانی کره ای قصد دارد برای میان رده ها و گوشی های خوش قیمت خود اندروید 9 را ارسال کند.برای بررسی تغییرات اندروید 9 در گوشی های سامسونگ  در این بخش کلیک کنید.

ماه گذشته گوشی های هوشمند گلکسی جی 6 ، گلکسی جی 6 پلاس در کنار گلکسی آن 7 پرایم و گلکسی جی 7 پرایم 2 اندروید 9 را دریافت کردند، البته این به روز رسانی برای گوشی های نسخه هندوستان عرضه شد و چند روز بعد نیز برای نسخه های دیگر عرضه شد. با این وجود این غول تکنولوژی کره ای در مورد به روز رسانی سایر میان رده های این برند نیز اخبار جالبی را مطرح کرده است.به روز رسانی جدید سامسونگ شامل گوشی های هوشمند M10،M20 و M30 سامسونگ می شود

به روز رسانی میان رده های سامسونگ شامل چه مواردی هست؟

به روز رسانی جدید سامسونگ شامل گوشی های سری M می شود، این محصولات شامل گوشی های هوشمند M10،M20 و M30 می شود که در روز 17 خرداد در اختیار کاربران قرار می گیرد. این به روز رسانی شامل پچ های امنیتی و تغییرات بسیار مهمی می شود. البته هنوز مشخص نیست که این به روز رسانی شامل پچ امنیتی نسخه ماه می است یا ماه ژوئن و باید تا زمان عرضه این به روز رسانی صبر کرد.

گوشی های هوشمند M10،M20 و M30 سامسونگ در سه ماه اول سال جاری عرضه می شود، این گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید 8.1 و رابط کاربری 9.5 در اختیار کاربران قرار گرفت. گوشی هوشمند M10 با پردازنده اگزینوس 7870 روانه بازار فروش شده و نسخه های دیگر که گران قیمت تر هستند نیز با اگزینوس 7904 به فروش می رسد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها