به روز رسانی ساعت های هوشمند قدیمی سامسونگ ؛ خبری جذاب برای طرفداران

به روز رسانی ساعت های هوشمند قدیمی سامسونگ ؛ خبری جذاب برای طرفداران

به روز رسانی ساعت های هوشمند قدیمی سامسونگ رایط کاربری One UI را به همراه دارد، این موضوع خبر بسیار خوبی برای کاربران ساعت های هوشمند سامسونگ به شمار می رود که قصد خرید محصول جدید سامسونگ را ندارند.

ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو به روز رسانی رایط کاربردی One UI را دریافت کرد، این موضوع بسیار جالب توجه است اما نکته شگفت انگیز را می توان این موضوع دانست که ساعت های هوشمند قدیمی سامسونگ نیز این رابط کاربری را دریافت می کنند.

ساعت هوشمند گلکسی اکتیو را می توان یک ساعت هوشمند تمام عیار دانست، این ساعت هوشمند قابلیت های بسیار جالبی دارد و می توان آن را به عنوان یکی از برترین ساعت های هوشمند موجود در بازار جهانی اعلام کرد، با این وجود از دید بسیاری از کاربران که هنوز از ساعت پرفروش Gear S3 استفاده می کنند. سامسونگ امروز خبری را اعلام کرد که این محصول در کنار ساعت های گلکسی واچ و واچ اکتیو رابط کاربری One UI را دریافت می کنند.به روز رسانی ساعت های هوشمند قدیمی سامسونگ رایط کاربری One UI را به همراه دارد

ویژگی های رابط کاربردی One UI

این به روز رسانی حجم کمتری در مقایسه با به روز رسانی قبلی گلکسی گیر اس ۳ دارد. در این به روز رسانی شاهد اضافه شدن ویژگی های بسیار زیادی به گلکسی واچ اکتیو هستیم، ویژگی هایی که در طول یک به روز رساتی برای ساعت های هوشمند دیگر این برند نیز عرضه می شود. از دید بسیاری از کارشناسان این به روز رسانی تاثیر بسیار زیادی روی شارژ باتری ساعت هوشمند دارد، در کنار این ویژگی می توان به بهبود نرم افزار Health اشاره کرد، این نرم افزار در مقایسه با نسخه قبلی عملکرد بسیار بهتری دارد.

در کنار موارد یاد شده به روز رسانی ساعت های هوشمند ظاهر های جدید و جذابی را برای کاربران فراهم می آورد، همچنین دسترسی ساده تر به نرم افزار های ساعت هوشمند را می توان از ویژگی های دیگر این محصول دانست.

حال باید دید وعده دریافت به روز رسانی رابط کاربری One چه زمانی برای ساعت های هوشمند قدیمی تر سامسونگ محقق می شود و چه شرایطی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار