ویژگی جدید در به روز رسانی پیام رسان اندروید چیست؟

پیام رسان اندروید

برنامه رسمی گوگل برای پیام کوتاه و چت، یعنی پیام رسان اندروید یا Android messages به روز رسانی جدیدی را برای کاربران به ارمغان می آورد که طی آن یک گزینه مسیج جدید انفرادی به این پیام رسان اضافه کرده که البته امکان دارد بسیاری از کاربران از آن استفاده نکنند.

اشتراک گذاری فایل های calender

اگر گوگل فکر می کند که این موضوع ارزش جدیدی به این برنامه مهم اضافه می کند، با این حال  نیاز است که گزینه های مفید دیگری برای این پیام رسان اضافه شود تا کاربران بیشتری را ترغیب به نصب آن کنند. با کمک قابلیت جدیدی که در این پیام رسان ایجاد شده است، کاربران می توانند توسط Android messages فرمت فایل های تقویم را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند. هنوز مطمئن نیستیم که این موضوع چه تعداد کاربر می تواند به اندروید مسیج اضافه کند، در حالی که برنامه های اختصاصی دیگر نیز این کار را انجام می دهند. اما هر چقدر افراد بیشتری در مورد این ویژگی جدید اطلاع پیدا کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که از مزیت های ان استفاده کنند.

این ویژگی جدید چیست؟

اگر تصمیم گرفتید که از این ویژگی استفاده کنید، نیاز است بدانید که داخل این اپلیکیشن نباید دنبال این ویژگی بگردید! بلکه به جای آن به فایل Calender خود در قسمت مدیریت فایل رفته و آن را به اشتراک بگذارید. در همین حین متوجه خواهید شد که یک گزینه جدید در دسترس شما وجود دارد که به شما امکان می دهد که از طریق پیام رسان اندروید آن را به اشتراک بگذارید.

پیام رسان اندروید

به روز رسانی های قبلی پیام رسان اندروید چه قابلیت هایی را به آن اضافه کرد؟

چند ماه پیش نیز پیام رسان اندروید آپدیت جدیدی مبنی بر اضافه کردن حالت تاریک به این پیام رسان اضافه کرد. البته گفته شده کاربرانی که صفحه نمایش آنها OLED باشد به طور واضح این تفاوت را حس نخواهند کرد. از دیگر آپدیت های این شرکت نیز وجود یک گزینه جستجوی پیشرفته برای پیام رسان اندروید می توان نام برد که می تواند در نوع خود جالب توجه باشد. این افزونه جدید به کاربر اجازه می دهد تا مطالب منحصر به فردی مانند (عکس ، فیلم، یا موقعیت مکانی) را در یک مکالمه خاص یا حتی در تمامی پیام ها جستجو کند.

جدیدترین آپدیت پیام رسان اندروید آخر هفته از طریق پلی استور گوگل منتشر شده است، بنابراین انتظار داریم که در عرضچ چند روز آینده برای همگان در دسترس قرار گیرد. بنابراین اگر دوست داشتید که یک فایل calendar را با دیگران به اشتراک بگذارید، در مورد تجربه خود به ما بگویید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها