اخبار

به زودی درب منزل را با آیفون تان باز کنید

کالاسودا -

کالاسودا – کلیدها، گوشی تلفن همراه، کیف پول و … چک لیست همیشگی ای است که همه ما وسواس فکری برای جا گذاشتن آنها در منزل داریم. این وسواس با کمک ویژگی های گوشی های هوشمند جدید درمان خواهد شد!

اپل در حال معرفی ویژگی جدیدی است که به کاربر اجازه میدهد خودرو و درب منزل خود را با استفاده از آیفون باز کند. بدین ترتیب دیگر نیازی به حمل کلیدهای اضافه نخواهید داشت.

بر طبق اطلاعات سایت Engadget ، یک تراشه اتصالات نزدیک (NFC) در آیفون نصب خواهد شد که مسئول انجام معاملات آسان در مواردی همچون اپل پی (سیستم پرداخت اپل) است که به نظر میرسد فراتر از توانایی های فعلی خواهد رفت.

تغییر در تراشه ارتباطات و تعاملات نزدیک یا NFC که انتظار میرود ماه آینده رونمایی شود، میتوان راه برای برای استفاده بیشتر مردم از آیفون در سایر تعاملات حساس امنیتی از پرداخت هزینه های حمل و نقل تا باز کردن دربهای اتومبیا برای تائید هویت باز کند.

تراشه های NFC میتوانند در موارد دیگر نیز همچون مراقبتهای بهداشتی مورد استفاده قرار گیرند. گفته میشود این یافته ها در کپی مربوط به انتشار ios 12 کشف شده است و احتمالا ios جدید دارای این ویژگی های جذاب است.

 اپل گزارش داده که از سال ۲۰۱۴ با شرکت HID Global که یک شرکت امنیت هویت است در این خصوص کار میکند و به زودی این ویژگی را در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان WWDC 2018 معرفی خواهد کرد.

  با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا