بوگاتی شیرون R با هیجان زیاد معرفی می‌شود؟!

0
۲۷

بوگاتی از چند سال پیش رویه‌ی خاصی برای جذب مشتریان ثروتمند در پیش گرفته و نسخه‌های سفارشی و تولید محدود متنوعی از هایپرکار ویرون را تولید کرده است. یکی از این نسخه‌ها حتی تا چند سال رکورددار سرعت دنیا بوده است.

به گزارش کالاسودا به نقل از پدال، اکثر نسخه‌های سفارشی ویرون دارای ویژگی‌های ظاهری خاص خود بودند (به جز مدل‌های سوپر اسپورت و گرند اسپورت ویتسه)؛ اما جانشین این خودرو داستان متفاوتی دارد. شیرون که تنها به تعداد 500 دستگاه تولید خواهد شد قبلاً با تغییرات سخت‌افزاری (نسخه اسپورت) عرضه شده و برخی مدل‌های سفارشی با ظاهری متمایز و افزایش قدرت معرفی شده‌اند. از جمله این خودروها می‌توان به مدل سوپر اسپورت 300+، مدل تک ساخت La Voiture Noire، دیوو و Centodieci اشاره کرد.

سال 2020 برای طرفداران این برند سال هیجان‌انگیزی بوده زیرا این خودروساز حدود یک ماه پیش تصویری خاص از یک خودرو را در حساب کاربری خود منتشر کرده بود. این خودرو خبر از تولید نسخه‌ای جدید از شیرون را می‌دهد و حالا شاید بتوانیم چیزهایی درباره آن بدانیم. خبر جدید سوپرکار بلاگ نشان می‌دهد فولکس‌واگن گلف R تنها خودروی این گروه نیست که از پسوند R استفاده می‌کند زیرا نسخه R شیرون هم به زودی تولید خواهد شد.

اما منظور از به زودی یعنی کی؟ ظاهراً قرار است این خودرو در نمایشگاه ژنو 2020 که حدود یک ماه بعد برگزار خواهد شد معرفی شود. جدیدترین نسخه این هایپرکار فرانسوی طبق انتظارات در جایگاهی بین شیرون اسپورت و سوپر اسپورت 300+ قرار خواهد گرفت. گفته شده این خودرو از ویژگی‌های آئرودینامیکی متفاوت و بال عقب ثابت برای افزایش داون فورس سود خواهد برد. ظاهراً هندلینگ خودرو نیز بهبود خواهد یافت.

خودروی موردبحث احتمالاً هفته پیش در فرودگاه بین‌المللی تامبو در آفریقای جنوبی رؤیت شده است. تمامی پروتوتایپ های رویت شده از پوشش‌های استتاری استفاده می‌کردند و بخش عقب آن‌ها ارتفاع زیادی داشت که این امر شاید خبر از حذف اسپویلر قابل تنظیم مدل‌های قبلی می‌دهد. البته شاید هم این خودرو از بال های عقب دیوو یا Centodieci استفاده کند اما رینگ‌های این خودروها متفاوت بودند.

نودمین دوره نمایشگاه خودروی ژنو از سوم مارس شروع خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از