آموزش بکاپ اطلاعات در اینستاگرام

آموزش بکاپ اطلاعات در اینستاگرام

بکاپ اطلاعات در اینستاگرام بدون شک می تواند برای بسیاری از کاربران و صاحبان کسب و کار اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. اینستاگرام این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند اطلاعات خود را پشتیبان گیری کنند تا در صورت لزوم به آن ها دسترسی داشته باشند. امروز قصد داریم به بررسی این موضوع جذاب بپردازیم.

اینستاگرام را باید مهم ترین شبکه اجتماعی از دید بسیاری دانست که قابلیت های بسیار زیادی در اختیار شما قرار می دهد و آن را نمی توان تنها برای اشتراک تصاویر دانست، اینستاگرام فروشگاه های اینترنتی بسیاری دارد و قابلیت اشتراک گذاری ویدئوهای طولانی را در اختیار شما قرار می دهد. برای پشتیبان گیری از این اطلاعات در نظر داشته باشید که نسخه موبایل اینستاگرام این ویژگی را در اختیار شما قرار نمی دهد و برای دسترسی به بکاپ اطلاعات خود باید از نسخه تحت وب استفاده کنید.

آموزش بکاپ عکس ،پست کامنت ها و دایرکت در اینستاگرام

  • در گام نخست باید به وب سایت https://www.instagram.com/ مراجعه کرده و اطلاعات اینستاگرام خود را وارد کنید و به صفحه شخصی خود وارد شوید.

در گام نخست باید به وب سایت https://www.instagram.com/ مراجعه کرده

  • پس از وارد شدن به صفحه شخصی خود روی آیکون آدمک که در بالا سمت راست قرار دارد کلیک کرده و تا وارد بخش مورد نیاز خود شوید.
  • در این بخش صفحه اینستاگرام خود را مشاهده می کنید که پست ها و اطلاعات شما مانند نسخه موبایل در اختیارتان قرار می گیرد. در این بخش باید روی آیکون چرخ دنده کلیک کرده و وارد آن شوید.
  • پس از کلیک روی ای آیکون گزینه های مختلفی نمایش داده می شود و شما باید آیکون Privacy and Security را انتخاب کنید.

  • در بخش یاد شده باید به دنبال Data Download روید و در این بخش گزینه Request Download را انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب Request Download وارد بخش دیگری می شود و باید گزینه Next را انتخاب کنید.
  • حال نیاز دارید که رمز عبور خود را وارد کرده و گزینه Request Download را انتخاب کنید. زمانی که پسورد خود را وارد می کنید اینستاگرام ایمیلی را برای شما ارسال می کند که بر اساس ادعای اینستاگرام ممکن است این موضوع تا 48 ساعت زمان ببرد.

در بخش یاد شده باید به دنبال Data Download روید و در این بخش گزینه Request Download را انتخاب کنید

  • زمان مراجعه به ایمیل رسیده است و شما باید وارد ایمیلی که دریافت کرده اید شوید و روی گزینه Download Data کلیک کنید و به طور خودکار وارد اینستاگرام تحت وب خود می شوید.
  • پس از انتخاب گزینه دانلود تمام فایل ها و تصاویری را که دریافت کرده اید را می توانید مشاهده کرده و به آن ها دسترسی پیدا کنید.

گزینه Download Data کلیک کنید و به طور خودکار وارد اینستاگرام تحت وب خود می شوید

این روش را باید مسیر اصلی و همچنین رسمی نرم افزار اینستاگرام دانست که در اختیار کاربران قرار می گیرد با این وجود می توانید از instaport نیز برای بکاپ گیری استفاده کنید. در ابتدا باید وارد وب سایت vibbi.com/instaport شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. پس از وارد شدن به بخشی که در اختیار شما قرار می گیرد پشتیبان گیری آغاز می شود و می توانید از اطلاعات مورد نیاز خود یکاپ گیری کنید. در نظر داشته باشید که شما می توانید پس از انتخاب موارد مورد نیاز اطلاعات خود را بکاپ گیری کنید که ممکن است این موضوع زمانبر باشد.

روش دیگری که در اختیار شما قرار می گیرد استفاده از نرم افزار idrive است. شما با استفاده از این فضای ابری می توانید اطلاعات بسیاری مانند تصاویر، شماره ها و… را پشتیبان گیری کرده و در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید. این نرم افزار در استور رسمی گوگل پلی وجود دارد و در اختیار شما قرار می گیرد.

وارد وب سایت vibbi.com/instaport شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

در این بخش به مرور سه روش پرداختیم اما همانطور که مشاهده می کنید بهترین و کامل ترین روش را باید اولین مورد دانست که به شما کمک می کند به صورت رسمی از اطلاعات خود پشتیبان گیری کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها