بی محلی تاریخی کاربران به آپدیت اندروید ۱۳

اندروید ۱۳ یکی از ضعیف‌ترین آپدیت‌های تاریخ این سیستم عامل بوده و کاربران به آن بی محلی کرده‌اند.

به گزارش کالاسودا، سیستم عامل اندروید ۱۳ شانزدهم اوت گذشته به عنوان نسخه‌ای مملو از ویژگی‌های کوچک منتشر شد و حالا معلوم شده است که کاربران استقبالی از آن نکرده‌اند.

به عقیده کارشناسان اندروید ۱۳ یک به روز رسانی جزیی برای اندروید ۱۲ است و باید به جای نام گذاری ۱۳ به آن ۱۲.۱ بگویند.

اندروید ۱۳ بیشتر خود را به دنبال کردن راهی که گوگل با اندروید ۱۲ آغاز کرد، محدود کرده و به نظر می‌رسد ضعیف ترین و خسته کننده ترین به روز رسانی‌ اندروید باشد.

اندروید ۱۲ آپدیتی بود که سیستم عامل را با قابلیت Material You به طور کامل بازبینی کرد.

این قابلیت در حال حاضر معمولی است و اندروید به حدی از بلوغ رسیده است که غافلگیر کردن ما با ویژگی‌های جدید برای آن سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های اندروید ۱۳ شخصی سازی است که باعث می شود به نظر برسد که به طور خاص برای ما ساخته شده است.

این امر به دلیل وجود فناوری Material You امکان پذیر شده که به ما امکان می‌دهد رنگ‌ها، تم‌ها و زبان برنامه‌ها را تغییر دهیم. چیزهایی که قبلاً در اندروید 12 دیده بودیم اکنون به برنامه‌های شخص ثالث با اندروید 13 نیز گسترش می‌یابد.

در حال حاضر، برنامه‌های شخص ثالث می‌توانند تم‌های خود را طوری تنظیم کنند که با رنگ پس‌زمینه صفحه‌های ما یا طرح رنگی پیش‌فرض که ما انتخاب کرده‌ایم، مطابقت داشته باشد.

اما تاکنون، با هیچ نمونه قابل توجهی از نرم افزار شخص ثالث که از این نوآوری اندروید ۱۳ بهره ببرد، برخورد نکرده‌ایم.

برای اینکه برنامه ها در صفحه اصلی شما همان سبک تک رنگ را روی نماد برنامه نشان دهند، از نمادهای موضوعی نیز می‌توان استفاده کرد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها