تائید تولید دومین شاسی‌بلند مزراتی

0
11

مزراتی جزئیات بیشتری از استراتژی الکتریکی سازی محصولات خود را منتشر کرد. به این ترتیب تمامی محصولات آتی این خودروساز از قوای محرکه هیبریدی و الکتریکی استفاده خواهند نمود.

به گزارش کالاسودا به نقل از پدال، یک شاسی‌بلند جدید به خانواده‌ی محصولات مزراتی اضافه خواهد شد و پس از سرمایه‌گذاری 800 میلیون یورویی به همراه آلفارومئو استلویو و جیولیا در تأسیسات کازینو در ایتالیا تولید خواهد شد.

اولین نمونه‌های پیش‌تولیدی این خودرو قرار است تا سال 2021 از خط مونتاژ و البته با قوای محرکه الکتریکی شده خارج شوند. شاسی‌بلند کلاس D موردبحث از نظر ابعاد در جایگاهی پایین‌تر از لوانته قرار خواهد گرفت و به جنگ خودروهایی همچون مرسدس بنز GLC، آئودی Q5 و ب ام و X3 خواهد رفت.

همچنین مزراتی به‌صورت رسمی تائید کرده برای سال 2020 یک سوپر اسپورت جدید خواهد ساخت. این خودرو که با کانسپت برجسته آلفیری پیش‌نمایش شده در مودنا تولید شده و نسخه‌ای الکتریکی خواهد داشت.

اولین محصول هیبریدی مزراتی گیبلی خواهد بود که اواخر امسال وارد بازار می‌شود. جزئیات بیشتری از این خودرو منتشر نشده اما انتظار داریم قوای محرکه آن از نوع پلاگین هیبریدی باشد. این خودرو احتمالاً اول از همه در چین عرضه و سپس روانه دیگر بازارها خواهد شد.

نهایتاً هم باید به نسل بعدی گرن توریسمو و گرن کابریو اشاره کنیم که در مسیر بدون آلایندگی قدم خواهند گذاشت و اولین محصولات الکتریکی این خودروساز نام خواهند گرفت. تولید این دو خودروی اسپورت در سال 2021 شروع خواهد شد. مزراتی قبلاً با انتشار تیزری گفته که این خودروها صدای مخصوص خود را خواهند داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از