ثبت اختراع تاج دیجیتالی اپل واچ به شکل جوی استیک

0
1184

اپل به تازگی از پتنتی مرتبط با تاج دیجیتال “جوی استیکی” که قرار است در ساعت های هوشمند سری واچ خود استفاده کند رونمایی کرده و جزئیاتی را توضیح داده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از Gizmochina، سری اپل واچ احتمالاً ساعت هوشمند شماره یک دنیا به موفقیت در فروش ادامه می‌دهد اما چندین مدعی قوی وجود دارند که امیدوارند اپل را در این بخش شکست دهند.

به همین دلیل اپل در تلاش است تا رهبری خود در بخش پوشیدنی بازار را حفظ کند. ثبت اختراع جدید اپل برای ساعتهای اپل واچ که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که اپل فکرهای جدیدی برای ساعت خود دارد.

تاج دیجیتالی به شکل جوی استیک

یکی از نوآوری ها جزئیات جدید از Digital Crown این ساعت به شکل جوی استیک است که قرار است به راحتی جوی استیک چرخانده شده یا فشار داده شود. این ایده از سال 2016 در فکر اپل بود و مدتی است که در استودیوی طراحی شرکت معلق است. احتمالا اپل در اپل واچ سری 6 که تابستان بعد عرضه می شود این ایده را عملی کند.

بند تنظیم شونده دارای سنسور

نوآوری دیگر اپل بند تنظیم شونده است که دارای سنسورهای جدید و توانایی تنظیم خود است. ثبت اختراع تازه منتشر شده این بند، سیستمی را توصیف می کند که در هنگام اجرای یک برنامه خاص نظارت بر سلامت ، بند به طور خودکار سفت می شود.

این امر باعث می شود که مراقب سلامت خود باشید و از کمک اطلاعات پزشکی مانند ضربان قلب یا نوار قلب استفاده کنید. ما نمی دانیم که آیا این امر به اپل  کمک می کند تا داده های بیشتری نسبت به ساعت‌های فعلی ثبت کند یا خیر. نظارت بر قند خون از مدتها پیش یکی از ویژگیهای شایعه شده پوشیدنی اپل در آینده خواهد بود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها