تاشو صدفی شیائومی میکس فلیپ در راه است

شیائومی قصد دارد گوشی تاشو صدفی خود به نام میکس فلیپ را اواخر امسال یا اوایل سال آینده میلادی رونمایی کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام ارنا، بر اساس گزارشها، نام شیائومی میکس فلیپ در پایگاه داده IMEI چین با شماره مدل 2311BPPN23C مشاهده شده است.

قبلا گفته شده بود قرار است گوشی تاشو صدفی شیائومی همراه با میکس فولد ۴ در سال ۲۰۲۴ راهی بازار شود اما بر اساس شماره ۲۳ که در ابتدای مدل ثبت شده در IMEI دیده می‌شود، حدس زده شده که اواخر همین امسال رونمایی می‌شود.

حتی طرح ادعایی از میکس فلیپ منتشر شده که در زیر می‌توانید ببینید.

بر این اساس وقتی گوشی باز می‌شود، قسمت صفحه‌نمایش اصلی مانند هر تاشوی صدفی موجود در بازار به نظر می‌رسد، اما ماژول جزیره‌ای دوربین خودنمایی می‌کند که در این طرح کمی شبیه پیکسل‌ گوگل به نظر می‌رسد، اما می‌تواند در واقعیت بسیار متفاوت باشد.

گفته می‌شود سه سنسور دوربین وجود دارد که به این معنی است که یک لنز تله فوتو وجود خواهد داشت و شایعه شده است که زوم اپتیکال ۳ برابری ارائه می‌دهد.

این گوشی قطعا از اسنپ دراگون ۸ نسل سوم بهره خواهد برد که قرار است این چیپست ماه آینده رسما رونمایی شود.

از آنجایی که میکس فولد ۳ یک گوشی تاشو بسیار ظریف است،شاید میکس فلیپ هم این ویژگی را نیز داشته باشد تا احساس کند بخشی از یک خانواده است.

اما نکته قابل تامل اینکه تاکنون میکس فولد تاشو شیائومی محدود به بازار چین بوده و ممکن است همین سرنوشت در انتظار میکس فلیپ هم باشد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها