تجربه‌ی بازی در پروژه‌ی New World آمازون

بیش از 700،000 گیمر تلاش کردند در اولین روز پروژه‌ی New World وارد سیستم شوند و این باعث شد صف طولانی برای بازی‌های آنلاین به وجود بیاید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، بازی New World، جدیدترین پروژه بازی‌های آمازون، در 28 سپتامبر راه اندازی شد و بلافاصله بیش از 700،000 بازیکن را جذب کرد.

این خبر خوبی برای آمازون است؛ اما برای گیمرهایی مانند من که مجبور بودند در صف‌های آنلاین طولانی منتظر بمانند تا وارد بازی شوند؛ اصلاً خوب نیست.

بازی به صدها سرور در جهان تقسیم شده که هر کدام می‌توانند میزبان 2000 بازیکن باشند.

البته تعداد گیمرها در برخی سرورها بیشتر است. به طور مثال سرور Valhalla بیش از 10 هزار نفر در صف خود داشت. هرچه سرور محبوب‌تر باشد، انتظار برای ورود به سیستم بیشتر است.

من به عنوان یک گیمر سعی کردم ساعت 21:40 وارد سیستم شوم؛ اما 800 نفر در صف انتظار بودند. در حالی که آمازون ده‌ها سرور دیگر را در بعد از ظهر اضافه کرده بود.

درابتدا باید یک فیلم مقدماتی CGI را تماشا کنید. سپس باید کاراکتر خود را ایجاد کنید. من معمولاً گزینه “randomize” را انتخاب می‌کنم، که به طور خودکار یک کاراکتر ایجاد می‌کند.

حال زمان آن رسیده که یک سرور پیدا کنید. بازی که قصد داشتم به آن بپیوندم به صف 500 نفره رسیده بود. خوشبختانه در این بین کارهای دیگری نیز انجام دادم تا نوبت من فرا برسد.

در ابتدا آموزش بازی است و سپس بازی آغاز می‌شود. سپس می‌توانید با صفحه کلید و ماوس بازی کنید.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها