تجربه حضور در جنگ جهانی دوم

Call of Duty: WWII|کالاسودا

 Call of Duty: WWII یک بازی مهیج است که توسط  Sledgehammer Games طراحی و کمپانی Activision آن را برای PS4،XBOX1و مایکروسافت ویندوز در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ منتشر خواهد کرد.
این بازی چهاردهمین قسمت بازی Call of Duty است و ماجراهایی از جنگ جهانی دوم را بازسازی می کند.اولین بازی که این جنگ را مورد بررسی قرار داد  Call of Duty: World at War  بود که در سال ۲۰۰۸ عرضه شد.
این بازی در ناریخ ۲۱ آوریل ۲۰۱۷ رونمایی شد و تنها یک تریلر چند روز بعد منتشر شد و قسمتی از جزئیات را باز گو کرد.
این بازی همانند نسخه های قبل اول شخص است و تغییرات حرکتی خاصی در روند بازیکنان ایجاد نشده است فقط توانایی بالا رفتن از دیوار و پرش های بلند در این بازی وجود ندارد.
در حالت کمپین یک گروه ۱۲ نفره آمریکایی است که در سال های جنگ جهانی دوم نقش مهمی در حمله به نازی ها داشتند . همچنین بخشی از داستان بازی در فرانسه و بلژیک نیز رخ می دهد.
در بسیاری از این عملیات ها فرود درماندی (D-Day)فرماندهی جنگ ها را بر عهده خواهد داشت. در ابتدا بازی دو سرباز پیاده نظام بازی را شروع می کنند برت زیمرمن و جاناتان  تاکر. آنها بهترین دوستان هم محسوب می شوند .
داستان بازی  به طور کلی در سال ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۵ به وقوع می پیوندد که بیشتر اتفاقات در سال های آخر است. داستان زامبی ها نیز همانند نسخه های قبل در بازی قرار دارد و محوریت آن عملیات مخفیانه برای شناسایی اقدامات نازی ها است .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار