تجربه زندگی با اپل واچ اولترا بدون گوشی

هدف نهایی اپل واچ این است که قاتل آیفون باشد و زندگی بدون گوشی را برای ما ارمغان بیاورد؛ هفت سال پس از عرضه اولین ساعت اپل، به نظر می‌رسد که در این هدف موفقیت زیادی نداشته است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از phonearena؛ اپل واچ اولترا مطمئناً پیچیده‌ترین دستگاه پوشیدنی است که شرکت کوپرتینویی ساخته است. علاوه بر این این ساعت گران‌ترین است و دقیقاً به اندازه آیفون 14 پایه (یعنی 799 دلار) قیمت دارد.

این شرایط ما را به هدف اصلی اپل در طراحی پوشیدنی خود باز می‌گرداند.

قیمت ساعت‌های هوشمند اکنون با قیمت گوشی‌های هوشمند مطابقت دارد، اما آیا این موضوع در عملکرد نیز صدق می‌کند؟ شاید آینده اینجاست و قرار است ساعت‌های هوشمند جایگزین گوشی‌های هوشمند شود.

البته ناگفته نماند که یک ابزار پوشیدنی به تنهایی نمی‌تواند جایگزین گوشی هوشمند شود.

امروزه کاربران در کنار گوشی‌های هوشمند از وسایل دیگری مانند آیپد و هدفون‌های بی سیم نیز استفاده می‌کنند.

شاید گنجاندن iPad در معادله عجیب به نظر برسد، اما معتقدم اکثر کاربران علاوه بر گوشی هوشمند خود، یک دستگاه ثانویه (یعنی لپ تاپ) نیز دارند.

بنابراین، اگر به طور معمول هر سه دستگاه (لپ تاپ/تبلت، هدفون و گوشی هوشمند) را بخریم، آیا می‌توان گوشی هوشمند را کنار بگذاریم و به جای آن یک ساعت هوشمند بخریم؟

یک گوشی هوشمند می‌تواند کارهای زیادی انجام دهد. شما از آن برای مرور شبکه‌های اجتماعی، ارتباطات و بهره وری استفاده می‌کند. علاوه بر این برخی از گوشی به عنوان یک دوربین عکاسی استفاده می‌کنند.

ساعت‌های هوشمند امکانات زیادی دارند؛ با این حال هنوز زندگی بدون گوشی امکان پذیر نیست و این پوشیدنی‌ها نمی‌توانند جایگزین گوشی‌های هوشمند شود.

شاید روزی اپل واچ به شما این امکان را بدهد که بدون مشکل از آن برای ارتباطات دو طرفه، بررسی شبکه‌های اجتماعی مانند گوشی‌های هوشمند و بهره وری استفاده کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها