تخفیف ۱۲ میلیون تومانی پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ که هفته گذشته گران شد امروز با تخفیف ۱۲ میلیون تومانی به خریداران ایران خودرو داده می شود.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، قیمت خودرو هفته گذشته با افزایش قیمت چشمگیری روبرو شد اما حالا کارخانه ها سعی دارند با کاهش قیمت، مشتریان خود را راضی نگه دارند.

تخفیف ۱۲ میلیون تومانی پژو ۲۰۶

ایران خودرو هفته گذشته قیمت برخی از خودروهای تولیدی خود را افزایش داده بود، هم اکنون با انجام برخی اصلاحات قیمت جدید را برای مشتریان ارسال کرد.

بر اساس این گزارش دعوتنامه مشتریانی که قبلا خودرو ٢۰٦ تیپ ٥ با موعد تحویل اردیبهشت ٩٨ را ثبت نام کرده بودند گ، پیشتربه مبلغ ٨٣١،٤٥٣،۰۰۰ ریال و تخفیف ٣٥،۰۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده بود که در  دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ١٢١،۰۰۰،۰۰۰ ریالی صادر شده است.

همچنین دعوتنامه مشتریانی که قبلا خودرو ٢۰٦ صندوقدار با موعد تحویل اردیبهشت٩٨ را ثبت نام کرده بودندو پیشتر  با مبلغ ٨٧٨،۰۰۰،۰۰۰ ریال و تخفیف٦٦،۰۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده بود دوباره و با کاهش مبلغ ١٤٧،۰۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده است.

قیمت خودرو در ایران

قیمت خودرو در ایران پس از ۲ ماه کاهش و ثبات قیمت هفته گذشته نوسان چشمگیری را شاهد بود. انواع مدل خودروهای ایرانی از ۲ میلیون تومان تا ۸ میلیون تومان افزایش قیمت داشت. این مساله موجب شد تا از میزان مشتریان کم بازار خودرو در کشور کمتر شود.

این افزایش قیمت متاثر از اقدام بانک مرکزی در لغو تسهیلات پرداختی به قطعه سازان و سازندگان لوازم یدکی خودرو در ایران بود. بانک مرکزی قرار بود که ۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات را در اختیار خودروسازان قرار دهد تا بدهی خود به قطعه سازان را بپردازند. اما این تسهیلات لغو شد و خودروسازان همچنان بدهی ۲۰ هزار میلیارد تومانی خود به خودرو سازان دا دارند. این اقدام موجب شد تا ۱۶۰ هزار خودرو مانده در کف کارخانه ها به دلیل نبود قطعه به تولید کامل نرسند و در کف کارخانه بمانند.

این اتفاق واکنش هیجانی بازار خودرو را به دنبال داشت و پیش بینی می شود که روند افزایش قیمت ها ادامه داشته باشد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها