اخبار

ترک برداشتن محافظ شیشه ایی لنز دوربین های آیفون ایکس خبر ساز شد

کالاسودا -

کالاسودا- محافظ شیشه ایی لنز دوربین های دوگانه آیفون ایکس برای برخی از کاربران ترک برداشته است. این خبری است که در چند روز اخیر در یکی از بخش های وب سایت اپل در تعامل با کاربران به تعداد جالبی دیده شده است. این ترک ها که شاید در ابتدا مربوط به آسیب های فیزیکی دستگاه باشد اما به نظر اینگونه نیست.

بدون شک کاربران و افرادی که از آیفون ایکس استفاده می کنند به دلیل قیمت بالای دستگاه خود توقع هیچ گونه مشکلی را برای گوشی موبایل خود ندارد اما در روز های اخیر خبرهای نگران کننده ایی از این گوشی پر طرفدار به چشم می خورد و آن هم ایجاد اختلال در دوربین اصلی این گوشی قدرتمند است. کاربران بسیاری این ادعا را داشته اند که آیفون آن ها ضربه نخورده است و حتی کاربران از محافظ های مختلفی در این مورد بهره می برند اما با این مشکل رو به رو شده اند. البته در این بخش یک نکنه نیز وجود دارد و آن هم دمای محیط در هنگام استفاده از آیفون ایکس است.

اپل در زمان عرضه‌ی آیفون ایکس  اعلام کرده که در هنگام استفاده از این گوشی هوشمند ، بهتر است در دمای ۰ تا ۳۵ درجه سانتی‌گراد قرار داشته باشد و دمای موردنظر برای مواقع عدم استفاده، از منفی ۲۰ تا ۴۵ درجه سانتی‌گراد است. با این وجود نمی توان این عامل را به تنهایی دلیل ترک برداشتن این محافظ لنز ها دانست و باید منتظر توضیحات شرکت اپل در این مورد باشیم این شرکت تاکنون بیانیه ایی در مورد این مشکل ارسال نکرده است اما بدون شک در چند روز اخیر دلیل این اتفاق را برای کاربران شرح خواهد داد. در روز های اخیر انتقادات زیادی از این شرکت پرطرفدار می شود و کاربران این برند نیز به دلیل پرداخت هزینه های بالا اننظار بروز مشکلاتی این چنینی را در گوشی های خود ندارند اما در سال های جاری اتفاقاتی مشابه این مشکل به تعداد زیادی رای کاربران گوشی های آیفون پیش آمده است اما بهتر است منتظر جوابیه این برند قدرتمند در مورد این موضوع نگران کننده باشیم

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا