بررسی تست باتری آیفون 11 پرو، گوشی جدید آیفون

0
487
بررسی تست باتری آیفون 11 پرو، گوشی جدید آیفون

تست باتری آیفون 11 پرو به تازگی انجام شده است و شرایط جالبی را برای علاقه مندان این برند رقم می زند. امروز قصد داریم به بررسی این بخش بسیار مهم از جدیدترین محصول کمپانی اپل بپردازیم که به تازگی وارد بازار نیز شده است.

در چند سال گذشته کمپانی اپل را باید تنها شرکتی دانست که گوشی های پرچمدار خود را بدون شارژر سریع در جعبه وارد بازار فروش می کند. شرکت مستقر در کوپرتینو گوشی های آیفون را با باتری های بزرگتر روانه بازار می کرد و همچنان شارژر های 5 واتی را برای چندین سال استفاده کرد که برای شارژ شدن این محصول به طور کامل بیش از سه ساعت زمان نیاز دارد.

اکنون در سال 2019 تغییراتی ایجاد شده است و گوشی آیفون 11 پرو از اولین موبایل هایی است که با یک شارژر سریع در جعبه گوشی به فروش می رسد. این شارژر می تواند بیش از 50 درصد باتری گوشی شما را در مدت نیم ساعت شارژ کند، که برای محصولات اپل بسیار جالب خواهد بود.

این شارژ 18 واتی از طریق پورت تایپ سی در یک انتها و همچنین پورت لایتنینگ اپل در انتهای دیگر این کابل قرار دارد که به موبایل شما متصل می شود. در نظر داشته باشید که سری شارژ جدید گوشی های آیفون از نظر ابعاد بزرگتر خواهد بود.

به تازگی زمان شارژ آیفون 11 پرو اندازه گیری شده است و این شارژر به نوع برگ برنده اپل در مقایسه با نسخه های دیگر به شمار می رود هرچند که سرعت شارژ شدن این محصول به طور کامل تفاوت زیادی با سایر پرچمداران موجود در بازار دارد.

تست باتری آیفون 11 پرو به تازگی انجام شده است و شرایط جالبی را برای علاقه مندان این برند رقم می زند

تست باتری آیفون 11 پرو

بر اساس اخبار منتشر شده این گوشی هوشمند از صفر تا 100 درصد شارژ حدود 102 دقیقه زمان نیاز دارد. این شارژر در 15 دقیقه اول حدود 28 درصد شارژ می کند و در مدت 30 دقیقه نیز 55 درصد دستگاه شارژ می شود. تا مدت زمان 30 دقیقه سرعت شارژ این گوشی بسیار خوب خواهد بود اما شرایط پس از 55 درصد تغییراتی ایجاد می کند.

پس از 45 دقیقه شارژ یاتری 74 درصد خواهد بود و پس از 60 دقیقه نیز 85 درصد گوشی شارژ می شود، در نظر داشته باشید که پس 75 دقیقه گوشی شما 94 درصد شارژ می شود و این شرایط تا 90 دقیقه حدود 98 درصد شارژ می شود و برای شارژ کامل 102 دقیقه زمان نیاز است.

توجه داشته باشید که مانند بیشتر گوشی های هوشمند چند درصد آخرین شارژ باتری زمان زیادی نیاز دارد و برای شارژ کامل حدود 10 دقیقه صبر کنید. به طور کلی آیفون 11 پرو قطعا سریعترین شارژ باتری در میان گوشی های هوشمند را ندارد اما در مقایسه با سری های قبلی سرعت بهتری پیدا کرده است.این موضوع باعث می شود که شارژ کردن گوشی خود را در طول شب فراموش کنید که می تواند عمر باتری گوشی شما را بسیار بالاتر برد. آیفون 11 پرو با باتری 3190 میلی آمپری در اختیار کاربران قرار می گیرد و از فناوری شارژ سریع 18 واتی بهره می برد.

تست باتری آیفون 11 پرو

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments