اولین گوشی هوشمند برای تست مقاومت مسافر فضا شد!

اولین گوشی هوشمند برای تست مقاومت مسافر فضا شد!

شاید شما هم ویدئوهای عجیب و غریب تست مقاومت گوشی های مختلف را دیده باشید. این موارد از انداختن گوشی در اسید تا رد شدن کامیون از روی آن را شامل می شود. اکنون در تازه ترین تست مقاومت، گوشی رد می نوت 7 به فضا فرستاده شده است تا در دمای فوق العاده پایین مقاومت این گوشی جدید شیائومی سنجیده شود.

گوشی ای در ارتفاع خارج از جو

در این روش این گوشی توانست حتی در ارتفاع 31 کیلومتری سطح زمین عکس های جذابی بگیرد و طاقت خود را در دمانی منفی 58 درجه نیز نشان دهد. البته این اولین باری نیست که شرکت‌ها برای سنجش مقاومت دستگاه‌های خود آن‌ها را به فضا ارسال می‌کنند؛ بلکه پیش از این تسلا یک خودرو برقی خود را با همین هدف به فضا ارسال کرده بود و نام راننده نمادین ان را نیز استارمن نامیده بود.

این گوشی چگونه به فضا رفت؟

این گوشی به کمک یک بالن به خارج از جو زمین و ارتفاع 31000 متری رفت و بدون ایجاد مشکل فنی تصاویر جذابی را ثبت کرد. دوربین های گوپرو نیز پیش از این به فضا سفر کرده بودند، اما رد می نوت 7 اولین گوشی هوشمندی است که فضانورد شده است!ویدئوهای عجیب و غریب تست مقاومت گوشی های مختلف را دیده باشید

نتایج تست چه بود؟

نتایج تست اینطور نشان می دهند که دمای داخلی این تلفن در هنگام عکس برداری فقط 4 درجه سانتی گراد بوده بود. این موضوع نشان دهنده عایق بندی مناسب این محصول است. اما در نهایت این گوشی پس از گرفتن تعدادی عکس با سربلندی خاموش شد. اما محققان توانستند آن را دوباره روشن کرده و با آن کار کنند. نظر شما در مورد عملکرد این گوشی چیست؟

خوب است بدانید که این گوشی هوشمند از پردازنده اسنپدراگون 660 بهره می برد و دارا بودن اندروید 9 در کنار رم های 6، 4 و 3 گیگابایتی به خوبی قدرت بالای این گوشی هوشمند را به کاربران نشان می دهد. این گوشی هوشمند با حافظه های داخلی 64 و 32 گیگابایتی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها