تسلیم عارف: نوآوری کلید رشد Oppo

کمپانی اوپو هفته آینده سری Reno6 را در هند رونمایی می‌کند. پیش از این رونمایی، با آقای تسلیم عارف (Tasleem Arif )، معاون و رئیس بخش تحقیق و توسعه Oppo India گفتگو کردیم تا درباره فرایند کریستالی Reno Glow استفاده شده در ساخت Reno6 Pro 5G و برنامه‌های آینده این شرکت بیشتر بدانیم.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gsmarena، برای جزئیات بیشتر می‌توانید مصاحبه زیر را مطالعه کنید

چه چالشهای اساسی در طول توسعه فناوری کریستالی Reno Glow وجود دارد؟

فناوری پوشش کریستالی Oppo Reno Glow بخشی اصلی از طراحی سری Reno است. طرح Reno Glow برای اولین بار در Reno5 Pro 5G معرفی شد. در سری جدید Reno6، پوشش انحصاری Oppo Reno Glow بهبود یافته تا عملکرد آن بهتر شود.

سری Reno6، تمام رنگهای موجود را با فناوری Reno Glow ارائه می‌دهد. بعد از 14 ساعت کار دو ویژگی عدم به جا ماندن اثر انگشت، بافت مات و ظاهر براق در این گوشی به کار گرفته شده است.

فرایند ساخت کامل شامل حدود 50 مرحله پیچیده است. در همین حال، بیشتر مراحل تولید باید در یک فضای کاملاً بدون گرد و غبار انجام شود.

چرا تصمیم گرفتید به جای یک پرچمدار از خانواده Find X، فناوری Glow را با سری Reno6 معرفی کنید؟

نوآوری کلید رشد Oppo بوده و ما در سری Reno شاهد اولین رویکرد نوآوری بودیم. سری Reno همیشه مورد علاقه میلیون‌ها کاربر ما در سراسر جهان بوده است.

آیا پوشش جدید تاثیری بر دوام دارد و در برابر خراش یا شکستگی مقاومت بیشتری ایجاد می‌کند؟

Reno Glow نه تنها احساس عالی و ظاهری چشمگیر به گوشی می‌دهد، بلکه عدم جا ماندن اثر انگشت و ویژگی‌های ضد لک را به سری Reno ارائه می‌دهد. محصولات سری Reno6. نازک و سبک وزن هستند و مقاومت بیشتری در برابر سایش دارند.

با پیوستن وان پلاس به اوپو، آیا می‌توان انتظار داشت که Glow در گوشی‌های وان پلاس به کار گرفته شود؟

اکنون تمرکز ما بر فناوری Reno در سری Reno6 است. ما شما را در جریان پیشرفت‌های بعدی قرار خواهیم داد.

فکر می‌کنید مردم هنگام انتخاب گوشی بعدی خود به طراحی اهمیت می‌دهند؟

گوشی‌های هوشمند چیزی فراتر از شخصیت ما هستند. از این رو، طراحی گوشی‌های هوشمند نقش بسزایی در خرید دارد. در طول سال‌های اخیر، ما چندین گوشی هوشمند زیبا طراحی کرده‌ایم که به طور یکپارچه شخصیت و فناوری را با هم ترکیب می‌کند و مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

درست است که ویژگی‌های فنی و عملکردی در خرید یک گوشی هوشمند نقش اساسی دارد؛ اما طراحی، از رنگ، مواد، سطح و شکل اولین برداشت کاربر از یک محصول را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

اوپو سال گذشته فناوری شارژ 125 وات را معرفی کرد. چه زمانی می‌توانیم انتظار ورود آن به بازار را داشته باشیم؟

اوپو همیشه در تلاش است تا فناوری‌ها و محصولات تازه ارتقا یافته را در اسرع وقت به مشتریان خود ارائه دهد. با این حال، ما از استانداردها بالایی در محصولات خود استفاده می‌کنیم و فقط در صورت آماده بودن آنها را وارد بازار خواهیم کرد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها