این تشک هوشمند با فناوری پر شده است!

این تشک هوشمند با فناوری پر شده است!

پس از وجود محصولاتی مانند لامپ های هوشمند، قفل های هوشمند و اسپیکرهای هوشمند، اکنون محصولی به نام تشک هوشمند نیز به بازار آمده است.

هدف طراحی این محصول

این محصول می تواند به سایر دستگاه های خانگی هوشمند شما متصل شود و در مورد نحوه خواب شما به آنها اطلاعاتی بفرستد. این تشک ها در ابعاد وسیع برای پیگیری خواب شما طراحی شده اند. میزان و کیفیت خواب تاثیر زیادی بر سلامتی دارد.

یک تشک هوشمند به شما اطمینان می دهد که به چه زمانی از استراحت نیاز دارید. این تشک ها این کار را با نظارت بر زمان کلی گذراندن شما در تختخواب انجام می دهند و با تحلیل داده ها می توانند میزان سرعت ضربان قلب و تنفس شما را تحلیل کنند. این تشک اجازه می دهد تا زمان خواب خود را محاسبه کنید و و مدت زمانی که در خواب عمیق هستید را بدانید.این تشک هوشمند چه کاری انجام می دهند؟

این تشک هوشمند چه کاری انجام می دهند؟

ردیاب های تناسب اندام پوشیدنی ها نمی توانند چنین جزئیات دقیقی در این خصوص منتشر کنند. کنترل آب و هوا نیز یکی دیگر از پیشنهادات هوشمندانه این تشک است. سیستم های گرمایشی که در داخل این تشک ها وجود دارند نیز می توانند در شب های سرد زمستان گرمای شیرینی به شما ببخشند. علاوه بر این در تابستان نیز می توانند جریان هوای خنک برای کاربران فراهم کنند. این تشک هوشمند را می توانید به دو ناحیه تقسیم کنید که قسمتی از آن گرم و قسمتی دیگر سرد باشد. آیا شما نیز دوست دارید که چنین تشکی داشته باشید؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها