اولین تصاویر واقعی از هدفون بی‌سیم Nothing Ear 1

0
24

کارل پی، بنیانگذار وان پلاس، در یک مصاحبه اختصاصی پیش از عرضه‌ی اولین محصول استارت آپ Nothing، به محصول جدید تحت عنوان هدفون بی‌سیم ناثینگ ایر وان (Nothing Ear 1) اشاره کرد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، در ماه سپتامبر، کارل پی بعد از آغاز فعالیت استارت آپ جدید خود، تیزر تبلیغاتی را برای آن منتشر کرد؛ اما در مورد محصولات این استارت آپ حرفی نزد و سرانجام در 27 ژوئیه اولین محصول از این کمپانی تحت عنوان هدفون‌های بی‌سیم Ear 1 واقعی رسانه‌ای شد.

تصویر نهایی این هدفون‌ها منتشر نشده است؛ اما تصاویر کیس آن در دسترس است.

بررسی هدفون بی‌سیم ناثینگ ایر وان

همانطور که وعده داده شده است، بدنه‌ی هدفون Ear 1 کاملاً شفاف است و به راحتی می‌توان گوشی‌ها را در کیف شارژ مشاهده کرد. یک ماژول کاملاً سفید در وسط قرار گرفته و به درگاه شارژ USB متصل می‌شود. نقاط تماسی قرمز و سیاهی نیز وجود دارد که امیدوارم که با رنگهای محافظ گوشی مطابقت داشته باشند.

قرار دادن شارژ بی سیم در این هدفون، چالش بزرگ کارل پی را به نمایش می‌گذارد.

از نظر دوام باتری، CNET نشان داد، باتری Nothing Ear 1 تا 24 ساعت با لغو سر و صدا فعال و 36 ساعت با ANC خاموش ، روشن می‌ماند. در داخل کیس یک باتری کیس 570 میلی آمپری قرار دارد که از شارژ بی سیم و شارژ سریع پشتیبانی می‌کند،

برای Pei، طراحی Ear 1 با بدنه‌ی شفاف در کنار محصولات رقیب، چالش بر انگیز بوده و در نهایت این طراحی فرصتی برای شرکت برای اثبات تمایز و موفقیت است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها