اخبار

تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی ؛ برترین دستگاه تصفیه هوای موجود در بازار

کالاسودا - کالاسودا- دستگاه تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی برترین دستگاه تصفیه هوای در بازار به شمار می آید. این دستگاه شیائومی خانه را سالم تر نگه می دارد و با دارا بودن امکانات مختلف تمام نیاز های کاربران را برطرف می کند . لازم به ذکر است دستگاه تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی می تواند هوای اتاق ها تا ۶۰ متر مربع راتمیز کند. این دستگاه با قیمتی در حدود یک میلیون و هفتصد هزار تومان در فروشگاه های شیائومی موجود است.

شیائومی بخشی از توانایی ها و انرژی خود را بر روی ساخت لوازم مورد نیاز تمام مردم قرار داده است و با توجه به آلودگی هوای ایران بخشی از این دستگاه ها در کشور ما بسیار پرطرفدار است . دستگاه تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی با داشتن سنسور های لیزری بسیار حساس و صفحه نمایش با کیفیت این وظیفه را به خوبی انجام میدهد.  دستگاه تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی دارای سیستم فشار قوی پیشرفته ای است که اجازه می دهد تا هوا در اتاق شما ۸ بار در ساعت تغییر کند! سیستم تهویه هوای این دستگاه  ۳۶۰ درجه است و بقایای غیر بهداشتی مانند ذرات گرد و غبار یا PM2.5 را جذب می کند و هوای تمیز تحویل می دهد. این مکانیسم در کنار برخی از ویژگی های زیر دستگاه تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی را به یکی از لوازم ضروری برای زندگی در شهر های شلوغ تبدیل کرده است .

سیستم فیلتر هوا چند سطحه

 دستگاه تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی با استفاده از فرایند فیلتراسیون سه مرحله ای عمل می کند، زیرا حذف موثر میکروب ها در یک مرحله نمی تواند انجام شود. این دستگاه قادر به کاهش هر یک از ذرات خطرناک مانند مو، گرده، گرد و غبار و آلرژن هایی مانند PM2.5 و فرمالدئید است.

نشانگر سه رنگ کیفیت هوا

یک نشانگر رنگی که در اطراف لبه های صفحه نمایش دیده می شود کیفیت واقعی هوا را نشان می دهد و اگر کیفیت بد باشد قرمز رنگ است. نارنجی یعنی هوا به اندازه کافی خوب است. و زمانی که هوا دوباره سالم باشد، سبز است.

کنترل هوشمند با برنامه Mi Home

برنامه MiHome به شما اجازه می دهد تا در هرجایی هستید کنترل کامل بر تصفیه کننده هوا داشته باشید.  هنگامی که در دفتر هستید، می توانید ببینید که چگونه کیفیت هوا در طول روز تغییر می کند و زمان روشن شدن خودکار را تنظیم کنید تا زمانی که به خانه برمی گردید، کل آپارتمان شما دارای هوای تازه و تمیز باشد

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا