تعمیر گوشی های پیکسل در مرکز تعمیرات گوگل

0
436
تعمیر گوشی های پیکسل در مرکز تعمیرات گوگل

تعمیر گوشی های پیکسل در مرکز تعمیرات گوگلکالاسودا – گوگل در حال حاضر تعمیر گوشی های پیکسل و پیکسل 2 را در مرکز جدیدی به نام Repair Center یا مرکز تعمیر انجام می دهد، اما این کار رایگان نیست و برای مشتریان هزینه دارد.

فروشگاه گوگل یک مرکز تعمیرات به صورت جداگانه به نام Repair store راه اندازی کرده است که کاربران می توانند گوشی های پیکسل و پیکسل 2 خود را برای تعمیر به این مرکز ارسال کنند. انتظار می رود که این منتظر هفت روزه هفته باز و پذیرای مشتریان با هزینه ای مناسب باشد. گوگل همچنین لیستی از راهنمایی های عیب یابی مختلف پس از تعمیر را به شما خواهد داد تا در وهله اول بتوانید خودتان مشکل را شناسایی کنید و در صورتی که نتوانستید آن را به این مرکز بفرستید.

گوگل از زمان رونمایی از پیکسل،  با شرکت تعمیرات گوشی های تلفن همراه uBreakiFix همکاری کرده است تا گوشی های خراب و شکسته را تعمیر کند. اما از امروز این شرکت مرکز خدمات تعمیر تلفن همراه گوشی های پیکسل اختصاصی خود را به نام “Repair Center” راه اندازی کرده تا بتواند  گوشی های پیکسل و پیکسل 2 خراب شده مشتریان را با هزینه ای معقول تعمیر کند.

مرکز تعمیرات گوگل در حال حاضر در دسترس تمام مشتریان ایالات متحده آمریکا است که نیاز به تعمیر گوشی های Pixel, Pixel XL, Pixel 2   یا Pixel 2 XL که خارج از گارانتی اند، دارد. این مرکز تعمیرات احتمالا در آینده ای نزدیک رشد کرده و پشتیبانی از گوشی های Pixel 3 و Pixel 3 XL را تا تاریخ 9 اکتبر به مرکز خود اضافه خواهد کرد.

فرآیند ارسال گوشی به چه صورت است؟

فرایند ارسال دستگاه به این مرکز بسیار ساده است. ابتدا با وارد کردن IMEL یا شماره سریال گوشی مطمئن شوید که گوشی شکسته پیکسل یا پیکسل 2 شما معتبر و اصل است. پس از تائید مدل دقیق خود، می توانید نوع آسیب هایی که می خواهید تعمیر کنید را انتخاب کنید.

پس از اینکه تمام مواردی که خواستید را انتخاب کردید، می توانید با استفاده از انتخاب نوع پیک، گوشی خود را به این مرکز بفرستید و چند روز منتظر بمانید تا شرکت پس از تعمیر آن را به شما ارسال کند یا تصمیم بگیرد که گوشی را به یک فروشگاه شخص ثالث برای تعمیرات بفرستد.

مشتریان پس از موافقت با شرایط ارسال گوشی، یک برآورد هزینه دریافت می کنند که بستگی به میزان تعمیرات دارد. برای مثال اگر صفحه نمایش گوشی شکسته و نیاز به تعمیر داشته باشد، نیاز به هزینه کردن بیش از 200 دلار دارید. همچنین قبل از ارسال باید از تمام داده های گوشی پشتیبان بگیرید، چرا که گوگل در این مرکز پیش از انجام هرکاری حافظه گوشی را کاملا پاک می کند. فرآیند تعمیر حداقل هفت تا ده روز کاری به طول خواهد انجامید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید