تعهد 200 میلیون دلاری فیس‌بوک برای پشتیبانی از سیاه‌پوستان

فیسبوک 200 میلیون دلار برای حمایت از مشاغل و سازمان‌های متعلق به سیاه‌پوست ها در ایالات متحده هزینه خواهد کرد. این یکی از اقدامات فیسبوک برای حمایت از جوامع سیاه‌پوست است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از theverge؛ علاوه بر این، این شرکت بخشی را به شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک اضافه می‌کند که شامل استوری های از افراد سیاه پوست، جمع‌آوری سرمایه در راستای مبارزه با بی‌عدالتی‌های نژادی و منابع آموزشی است.

مدیر اجرایی مارك زوكربرگ پیش از این در تاریخ 31 می اعلام كرده بود كه فیس بوك 10 میلیون دلار به “گروه‌هایی كه در راستای عدالت نژادی كار می‌کنند” متعهد خواهد شد.

200 میلیون دلار تعهد شده برای مشاغل مربوط به سیاه پوست‌ها به دو بخش اصلی تقسیم می‌شود. نیمی از این سرمایه در مشاغل کوچک متعلق به سیاه پوستان، سازندگان محتوا در مورد افراد سیاه پوست و افراد غیرانتفاعی که بر روی جوامع سیاه کار می‌کنند؛ سرمایه گذاری می‌شود. از این 100 میلیون دلار، 25 میلیون دلار به خالقان محتوای در مورد سیاه پوستتان تعلق می‌گیرد، در حالی که 75 میلیون دلار دیگر شامل “کمک‌های نقدی و اعتبار تبلیغی” برای حمایت از مشاغل کوچک و غیرانتفاعی خواهد بود.

100 میلیون دلار دیگر به تهیه کنندگان متعلق به سیاهپوست، “از تسهیلات گرفته تا ساخت و ساز، آژانس‌های بازاریابی و موارد دیگر” خواهد رسید.

این شرکت همچنین متعهد است که هر سال 100 میلیون دلار به تهیه کنندگان سیاهپوست بپردازد. علاوه بر این، این شرکت هدف بعدی خود را سرمایه گذاری حداقل 1 میلیارد دلاری برای تأمین کنندگان از سال آینده تعیین کرده است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها