تغییرات به وجود آمده در نسخه‌ی ریمیک بازی Dead Space

وقتی EA اعلام کرد که در حال بازسازی بازی Dead Space است؛ منظور کمپانی از بازسازی مشخص نبود. استودیوی موتیو (Motive)  و کمپوس اوریولا کارگردان نسخه‌ی ریمیک Dead Space جزئیات بیشتری را در این باره ارائه کرده است. اما هنوز هم نمی‌توان حدس زد که منظور از بازسازی یا ریمیک بازی چیست؟

به گزارش کالاسودا و به نقل از theverge، در حال حاضر، توسعه دهندگان در ریمیک بازی Dead Space به رفع برخی مشکلات نسخه‌های قبلی پرداخته و برخی تغییرات را به وجود آورده‌اند.

بازگشت گانر رایت

در نسخه بازسازی شده؛ گانر رایت (Gunner Wright) برگشته است تا دوباره صداگذاری شخصیت Isaac Clarke را برعهده بگیرد.

بهبود و پیچیده‌تر شدن مکانیک قطع عضو

فناوری شبیه سازی قطع اندام از سال 2008 پیشرفت چشمگیری داشته است. در نسخه ی ریمیک این بازی نیز پیشرفت زیادی در این بخش مشاهده می‌شود و مبارزات خونین‌تر و واقعی‌تر هستند. سلاح‌های Dead Space در حال حاضر بسیار متنوع‌تر شده‌اند.

ZERO GRAVITY به شما اجازه می‌دهد شناور شوید

بازسازی Dead Space به شما اجازه می‌دهد تا در جاذبه صفر شناور شوید. مانند سلاح‌های اصلی Dead Space، کنترل‌های ZERO GRAVITY این قابلیت را در اختیار شما قرار دهند.

هیچ Microtransaction  وجود ندارد

طبق گفته‌ها پرداخت‌های درون برنامه‌ای یا همان Microtransaction  که در Dead Space 3 قرار داشت در نسخه‌ی بازسازی Dead Space وجود ندارد.

Motive و EA قبلاً اشاره کردند که داستان Dead Space را ساخته‌اند، و امروز جزئیات بیشتری در مورد معنای آن ارائه کردند. اما آن‌ها اعلام کردند قصد ندارند پایه و اساس داستان را تغییر دهند، زیرا آن داستان واقعاً نمادین است.

جزئیات بیشتر در مورد شخصیت‌های جانبی

ریمیک بازی Dead Space همچنین با هدف ایجاد عمق بیشتر به شخصیت‌های اطراف Isaac، از جمله نیکول ارائه می‌شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها