تلویزیون اولد HZ2000 پاناسونیک با فناوری دالبی ویژن IQ در نمایشگاه CES

تلویزیون اولد HZ2000 پاناسونیک جزو اولین تلویزیون‌هایی است که از فناوری دالبی ویژن IQ و حالت filmmaker پشتیبانی می کند. این مخاطبان فیلم‌های سینمایی این امکان را می‌دهد که بتوانند فیلم‌های سینمای را با همان کیفیت مورد نظر کارگردانان فیلم مشاهده کنند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، پاناسونیک به ساخت تلویزیون‌های پرهزینه و با کیفیت تصویر استثنایی شناخته شده است و این روند را در CES 2020 نیز ادامه داده است.

20 درصد روشنایی بیشتر تلویزیون اولد HZ2000 پاناسونیک

آخرین مدل این برند مدل HZ2000 اولین تلویزیون رنگی اولد است که از Dolby Vision IQ و Filmeraker Mode پشتیبانی می کند. این تلویزیون با استفاده از پانل “Master HDR OLED Professional Edition” پاناسونیک ساخته شده است که نسبت به سایر تلویزیون های OLED ، حداکثر 20 درصد روشنایی واضح تری را نشان می دهد.

بهینه سازی کیفیت تصویر

IQ Dolby Vision به گونه ای طراحی شده است که بدون در نظر گرفتن نور محیط یا نوع محتوا ، کیفیت تصویر را بهینه سازی می‌کند، بنابراین چه لامپ‌ها روشن و چه خاموش باشد، با کیفیت تصویر بهینه ای طرف خواهید بود.

پاناسونیک در بیانیه مطبوعاتی نوشت: “Dolby Vision IQ از ابرداده های پویا دالبی ویژن برای نمایش هوشمندانه تمام جزئیات محتوا ، متناسب با روشنایی اتاق استفاده می کند.” “با Dolby Vision و اکنون IQ Dolby Vision ، بینندگان این تلویزیون چیزهایی را خواهند دید که خالق آن اثر تصویری با هر نوع محتوا و هر فضایی در نظر گرفته است.”

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها