تلویزیون OnePlus در ماه سپتامبر رونمایی می شود

0
138
تلویزیون OnePlus در ماه سپتامبر رونمایی می شود

وان پلاس قصد دارد تلویزیون خود را در ماه آینده رونمایی کند، این کمپانی چینی پس از موفقیت در بخش موبایل به زودی تلویزیون خود را راه اندازی می کند تا در این حوزه نیز به موفقیت هایی دست پیدا کند. بر اساس اخبار منتشر شده این تلویزیون فروش خود را از هند آغاز می کند.

وان پلاس را می توان یکی از خاص ترین برند های چینی دانست. این کمپانی چینی که روزگاری به عنوان برند فرعی اوپو به شمار می رفت توانست خود را در کوتاه ترین زمان به یکی از جذاب ترین برند های موبایل در چند سال اخیر تبدیل شود.

بر اساس اخبار منتشر شده توسط بنیانگذار و مدیرعامل این کمپانی آقای Pete Lau به صورت رسمی زمان رونمایی از این محصول را رونمایی کرد. Pete Lau به طور کلی در مورد چالش های مربوط به ساخت تلویزیون و همچنین زمان انتشار و رونمایی آن صحبت هایی انجام کرد.

عرضه تلویزیون OnePlus در بازار کشور چین

Lau در کنار زمان رونمایی و انتشار تلویزیون وان پلاس اعلام کرد که این دستگاه در هند رونمایی می شود و علت این موضوع را باید روابط بسیار خوب این کمپانی با تولیدکنندگان محتوای تلویزیونی در این کشور اعلام شد. وان پلاس به طور کلی در بازار چین مانند بسیاری برند های چینی فروش بسیار خوبی دارد و به نوعی در کنار بازار چین، این برند ها در هند نیز بسیار قدرتمند ظاهر می شوند.

برای وان پلاس و به طور کلی برای تلویزیون ها مهمترین جنبه را باید محتوا در نظر گرفت و وان پلاس نیز به خوبی روی این موضوع تمرکز کرده است. از این رو این کمپانی قصد دارد قبل از حرکت به بازار های دیگر و کشور های مختلف توسعه تلویزیون خود را در یک کشور آغاز کرده و در ادامه محصول خود را به سایر کشور های جهان ارسال کند.

در مورد عرضه تلویزیون شیائومی به سایر بازار های جهانی مدیرعامل این برند محبوب اعلام کرد که آن ها قصد دارند تلویزیون خود را به آمریکای شمالی، اروپا و چین نیز عرضه کنند، البته زمان فروش آن بستگی به تولید محتوای تلویزیونی و همچنین شرکای تجاری آن ها در این زمینه بستگی دارد و باید منتظر خبر های بیشتری در این مورد باشیم.

در مورد تلویزیون وان پلاس آقای Lau بیان کرد که می توانید انتظار یک تلویزیون با کیفیت با کیفیت صدای بسیار خوب را شاهد باشیم. این محصول می تواند با یک طراحی عالی در اتاق شما قرار گیرد و تجربه بسیار خوبی در مورد استفاده از تلویزیون های هوشمند با کلاس بسیار بالا را به شما ارائه دهد.

عرضه تلویزیون OnePlus در بازار کشور چین

بررسی ویژگی تلویزیون OnePlus

در مورد قیمت این محصول نیز هنوز خبری به صورت دقیق منتشر نشده است اما همانطور که از برند وان پلاس انتظار داریم می توان اعلام کرد که این محصول با قیمت های جذاب خود شرایط جالب توجهی را در بازار رقم خواهد زد که می تواند برخی از معادلات قیمت ها را به هم زند.

در مورد تلویزیون OnePlus هنوز اطلاعات کاملی وجود ندارد و به نظر تا روز رونمایی باید منتظر ماند، با این وجود انتظار داریم این محصول در 4 اندازه وارد بازار شود و شاهد محصولاتی 43، 55، 65 و 75 اینچی خواهیم بود. این محصولات با رزولوشن صفحه 4K روانه بازار می شود و شاهد پنل های OLED برای آن ها خواهیم بود.

بر اساس اخبار قبلی انتظار داریم این محصول با نسخه 5 ام بلوتوث، وای فای و همچنین دستیار صوتی جالبی در اختیار خریداران قرار می گیرد که مبتنی بر هوش مصنوعی است. که می تواند عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد.

در سال اخیر برند های موفق بازار موبایل وارد بازار تلویزیون های هوشمند شده اند و توانسته اند موفقیت های خوبی به دست آورند. در این میان شیائومی را باید موفق ترین برند چینی در بخش تلویزیون های هوشمند دانست که خود را در کنار 5 برند برتر در بازار جهانی معرفی کرده است. حال باید دید وان پلاس چه سیاستی را برای تلویزیون یا تلویزیون های خود در نظر خواهد گرفت، آیا این برند قصد دارد مانند عرضه موبایل های خود تنوع محصولات کمی در این زمینه داشته باشد یا شاهد عرضه محصولات مختلف در این زمینه خواهیم بود.

بررسی ویژگی تلویزیون OnePlus

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها