تلکام بالاخره برگزار می شود

0
94

بیستمین نمایشگاه بین المللی تلکام در آذر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، نمایشگاه تلکام ۸ مهر قرار بود در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار شود اما به دلیل انصراف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سندیکای مخابرات از حضور در این نمایشگاه، تلکام برپا نشد.

در حاشیه برگزار نشدن این نمایشگاه، شایعه های بسیاری مطرح شد که در نهایت موجب شد این نمایشگاه بخواهد برگزار شود. طبق اعلام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران بیستمین نمایشگاه بین المللی تلکام ۲۶ آذر برگزار می شود و تا ۲۹ م ادامه خواهد داشت.

گفتنی است چندی پیش بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در خصوص دلیل برگزار نشدن بیستمین دوره نمایشگاه تلکام گفته بود که با وجود اعلام آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی و همچنین اختصاص تعدادی از سالن های این نمایشگاه به تلکام اما وزارت ارتباطات به همراه اپراتورهای تلفن همراه اعلام کردند که در نمایشگاه حاضر نمی شوند.

وی بدون اشاره به دلیل عدم حضور وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه بر ضرورت برگزاری تلکام تاکید کرده و افزوده بود که تلکام علاوه براینکه یک برند ملی است سایقه 19 ساله دارد و بایستی برای حفظ این برند ملی تلاش کرد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در ادامه در پاسخ به این پرسش که احتمال تلفیق نمایشگاه تلکام با الکامپ وجود دارد یا خیر  اعلام کرده بود که حتی اگر قرار است که این دو نمایشگاه با یکدیگر تلفیق شوند بایستی اطلاع رسانی شود.

پیش از اظهارات مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران، وزارت ارتباطات و مدیران سندیکای مخابرات از حضور در تلکام انصراف داده بودند و همین امر باعث شد که برگزار کنندگان بیستمین نمایشگاه بین المللی تلکام از برپایی این نمایشگاه صرف نظر کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از