تلکام برگزار می شود

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از احتمال برگزاری نمایشگاه تلکام در آینده ای نزدیک خبر داد.

بهمن حسین زاده در گفت و گو با خبرنگار کالا سودا، در مورد علت برگزار نشدن بیستمین دوره نمایشگاه تلکام، گفت: من خودم یکی از علاقه مندان الکامپ و تلکام هستم و ما برای برگزاری تلکام کاملا آماده بودیم تا جایی که قرارداد را با مجری بسته بودیم. همه سالن ها را هم اختصاص داده بودیم اما مجری و سندیکا به ما اعلام کردند که وزارت ارتباطات در تلکام شرکت نمی کند و به اپراتورهای تلفن همراه هم اعلام کرده که در این نمایشگاه شرکت نکنند.

وی با بیان این که من رایزنی های متعددی با رگولاتوری و سندیکا و اپراتورها داشتم، افزود: در جریان این رایزنی ها همه تشکر کردند که فضا را در اختیارشان گذاشته ایم اما گفتند که آمادگی برگزاری این نمایشگاه را ندارند.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعلام کرد: اخیرا من شنیده ام که بدون حضور وزارت ارتباطات تلکام را برگزار خواهند کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به این نکته که برای ما فرقی ندارد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلکام شرکت کند یا نه، خاطرنشان کرد: ما از برگزاری تلکام در هر صورت استقبال می کنیم زیرا در سال رونق تولید وظیفه حمایت از تولید داخلی را داریم. تلکام در این شرایط که در تحریم ها هستیم موجب فروش محصولات داخلی مانند NGN ها و شبکه های مخابراتی نسل جدید می شد و این به نفع کشور است.

وی یادآور شد: وزارت ارتباطات هم اعلام کرده که در آینده ای نزدیک با اضافه کردن بخش تعمیق ساخت داخل به این نمایشگاه، در تلکام شرکت کند.

حسین زاده در ادامه عنوان کرد: برگزار نشدن تلکام باعث ضرر ما هم شد زیرا تقویم ما در این ایام خالی ماند. در هر حال تلکام باید برگزار شود زیرا یک برند ۱۹ ساله است و یک برند یک شبه شکل نمی گیرد که یک شبه هم از بین برود. این یک سرمایه ملی است که وزارت ارتباطات و صنعت مخابرات باید برای حفظ این برند تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با تاکید براین نکته که ما قویا برای برگزاری این نمایشگاه آمادگی داریم و هر زمانی که اعلام کنند این نمایشگاه را برگزار خواهیم کرد. هیچ مشکلی با برگزاری آن نداریم زیرا هم برای ما درآمد دارد و هم یک برند ملی است که باید از آن حمایت شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال تلفیق تلکام و الکامپ وجود دارد؟ گفت: یک نظر هم در مورد تلفیق الکامپ و تلکام مطرح شده که اگر قرار بود این اقدام هم انجام شود باید از قبل به ما می گفتند یا این که امسال تلکام را برگزار می کردند و سال آینده این دو نمایشگاه با هم تلفیق می شد. البته این نظر خوبی است زیرا یک برند بزرگ در حوزه ارتباطات را رقم می زند.

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار