تلکام داخلی اپراتورها!

0
80

اپراتورهای تلفن همراه با حضور نیافتن در نمایشگاه تلکام موجب عدم برگزاری آن شدند اما حالا یکی ازاپراتورها نمایشگاه دائمی تلکام برای خود برگزار کرده است.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، تلکام یا همان نمایشگاه صنعت مخابرات به دلیل عدم حضور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اپراتورهای تلفن همراه پس از 20 سال امکان برگزاری خود را از دست داد.

اما این در حالی است که اپراتورهایی که در این نمایشگاه حضور نیافتند حالا خودشان دست به برگزاری نمایشگاه تلکام درونی زده اند.

در این باره، امروز اپراتور اول تلفن همراه در خبری اعلام کرد که نمایشگاه دائمی حمایت از تولید کنندگان داخلی را در ساختمان خود برپا کرده است. همراه اول در این نمایشگاه، تجهیزات passive شبکه را به نمایش گذاشته که امکان تولید آن در داخل وجود دارد. همچنین اعلام شده که در نمایشگاه دائمی همراه اول محصولات و خدمات مورد نیاز بخش های فنی شبکه هم ارایه می شود.

این اپراتور مدعی است که نمایشگاه دائمی آن  زمینه ای فراهم می کند تا تامین کنندگان تجهیزات و محصولات و راه کارهای مخابراتی بتوانند نسبت به ارائه محصولات خود و یا انجام مذاکرات فنی اقدام کنند.

اما این امکان، امکانی است که سالانه در نمایشگاه تلکام برای تولید کنندگان فراهم می شد و آن ها به صورت گسترده تر نیازهای فنی همه اپراتورها و صنعت مخابرات را شناسایی کرده و برای تامین آن به مذاکره می پرداختند. حالا اپراتور اول فرصتی فراهم کرده که تولید کنندگان تنها در زمین آن بازی کنند.

این فرصت را هم سندیکای مخابرات و هم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اپراتور اول تلفن همراه فراهم کرده اند که ضمن ضربه زدن به یک نمایشگاه 20 ساله، بتواند نمونه بسیار ضعیفتری از این نمایشگاه را در ساختمان خود برپا کند. انتظار می رود در آینده ای نه چندان دور، اپراتورهای دیگر هم راه همراه اول را ادامه دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از