تلکام 40 روز دیگر برگزار می شود

0
107

پس از آن که مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از برگزاری بیستمین دوره نمایشگاه تلکام در آینده ای نزدیک خبر داد، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز این خبر را تائید کرد و گفت: تلکام به صورت متفاوت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، بیستمین دوره نمایشگاه تلکام که قرار بود 8 مهر برگزار شود و برگزار نشد حالا طبق گفته آذری جهرمی 23 آبان برپا می شود.

تلکام امسال برگزار نشد زیرا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در آن شرکت نکرد و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز از طریق شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعتراض خود را به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد. حالا وزیر ارتباطات روایت دیگری از برگزار تلکام بیان کرده است.

آذری جهرمی با اعلام این که تلکام 45 روز بعد از موعد اصلی خود برگزار می شود، گفته که در 4 سال گذشته وضعیت بازدید مردم از تلکام رو به کاهش بوده است و در طول این نمایشگاه تنها شرکت ها با یکدیگر ارتباط برقرار می کردند.

وی با بیان این که نمایشگاه تلکام یکی از کلیدی‌ترین نمایشگاه‌هایی است که در کشور داریم، افزوده که دستاورد تلکام بخش بزرگی از فعالیت ما را پوشش می‌دهد.

او علت برگزار نشدن تلکام را این گونه بیان کرده که رگولاتوری و پست خواستند که تلکام فقط برای تبادل نظر و گفت و گو بین شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزار، سخت افزار و مصرف‌کننده‌ها باشد وبا مدل جدیدی و با وقفه ۴۵ روزه انجام شود.

وزیر ارتباطات اعلام کرده که برگزاری تلکام به شیوه جدید و با حضور وزارت ارتباطات به قوت خود باقی است.

پیش از این اظهارات وزیر ارتباطات، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در گفت و گو با کالاسودا از برگزاری تلکام در آینده ای نزدیک خبر داده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از