آموزش حل مشکل تماس هایی که روی گوشی هوشمند شما نمایش داده نمی شوند

0
0
آموزش حل مشکل تماس هایی که روی گوشی هوشمند شما نمایش داده نمی شوند

تماس هایی که روی گوشی هوشمند نشان داده نمی شود بدون شک می توانند آزار دهنده باشند و پس از قطع شدن تماس شما می توانید از این موضوع مطلع شوید، این مشکل به سادگی قابل حل است و به احتمال زیاد می توانید آن را برطرف کنید. در این بخش قصد داریم به آموزش آن بپردازیم.

اولین موردی که می توانید برای برطرف کردن این مشکل انجام دهید ریستارت کردن گوشی موبایل است، این روش ساده می تواند بسیاری از مشکلات ایجاد شده روی گوشی شما را برطرف کند.

اگر مشکل شما با ریستارت کردن برطرف نشد باید وارد بخش تنظیمات گوشی هوشمند خود شوید و قسمت نایتفیکیشن ها را چک کنید. در نظر داشته باشید که اعلان تماس های ورودی باید فعال باشند.

در بخش تنظیمات وارد بخش Application Manager شوید و در این قسمت نرم افزار پیش فرض تماس ها را انتخاب کنید. Incoming Calls یا همان تماس ورودی را انتخاب کنید و در این بخش قسمت هایی مربوط به صدای زنگ ونمایش پاپ آپ  … را نیز فعال کنید و آن را به حالت پیش فرض بازگردانید.

پاک کردن حافظه کش برای حل مشکل تماس هایی که روی گوشی هوشمند نشان داده نمی شود

پاک کردن حافظه کش برای حل مشکل تماس هایی که روی گوشی هوشمند نشان داده نمی شود

روش دیگری که می تواند مشکل شما را برطرف کند را باید پاک کردن حافظه کش گوشی موبایل دانست، از این رو در بخش تنظیمات باید وارد قسمت Application Manager شد ونرم افزار تلفن را انتخاب کرده و وارد بخش حافظه شوید. در این بخش می توانید حافظه کش گوشی موبایل خود را در این بخش حذف کنید و سپس امتحان کنید که مشکل شما برطرف شده است یا خیر.

بازنشانی بخش App Preferences نیز می تواند دلیل برای حل مشکل شما باشد، برای این موضوع باید وارد بخش تنظیمات شوید و گزینه  Application Manager را انتخاب کنید، پس از وارد شدن به بخش All Apps یک همان تمام نرم افزار ها روی گزینه سه نقطه کلیک کنید و App Preferences را ریست کنید.

روش دیگری که برای حل این مشکل وجود دارد را باید بخش اجازه ها یا همان permissions دانست، از این رو بهتر است که به این بخش نیز مراجعه کنید.

به این منظور وارد بخش تنظیمات شده و گزینه Applications Manager را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Advanced وارد بخش نرم افزار های مخصوص می شوید. حال باید روی گزینه ‘Display over the other Apps’ کلیک کنید و سپس این گزینه را فعال کنید.

در کنار این موارد به روز رسانی گوشی موبایل نیز می تواند مشکل دستگاه شما را برطرف کند و اگر آپدیتی برای گوشی شما ارسال شد بهتر است آن را نصب کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از