تمرکز موتورولا در سال 2019 بر سری G خواهد بود

0
409
تمرکز موتورولا در سال 2019 بر سری G خواهد بود

تمرکز موتورولا در سال 2019 بر سری G خواهد بودکالاسودا – مانند بسیاری از سازندگان گوشی های اندرویدی، موتورولا نیز چندین خط گوشی موبایل دارد که برای کاربران با نیازهای مختلف، انتظارات و بودجه های متفاوت طراحی شده است.

موتورولا X/Z در ابتدا برای کاربرانی طراحی شده بود که حاضر بودند پول بیشتری بپردازند و از عملکرد بالاتر گوشی استفاده کنند. در حالی که کاربران سری G و E برای کاربرانی طراحی شده بود که بودجه کمتری داشتند.

با این حال به نظر می رسد که موتورولا در سال 2019 می خواهد از گوشی های با وضوح پایین خود فاصله گرفته و به جای آن بر مدل های Moto G متمرکز شود. بر اساس توییتی که اخیرا توسط ایوان بلاس معروف منتشر شده، او پیش بینی کرده که موتورولا که شرکتی متعلق به لنوو است بر سری Moto G تمرکز خواهد رفت و به همین ترتیب باید انتظار داشته باشیم که یک گوشی Moto G از سوی این برند رونمایی خواهد شد.

توییت ایوان بلس چه بود؟

طبق توییت ایوان بلس لنوو ممکن است سری موتو C، M و X را کنار گذاشته و در سال جدید میلادی بر روی گوشی های Moto G تمرکز کند و نام هایی نیز برای این تعداد گوشی سری G در نظر گرفته است که عبارتند از مدل اصلی، Moto G Play، Plus و Power .

تمرکز موتورولا در سال 2019 بر سری G خواهد بود

جزئیات این گوشی های فعلا در دسترس نیست، اما این افشاگر معروف نام آنها را به ترتیب بالا نام برده است. بنابراین تا سال 2019 باید منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری از این گوشی ها کسب کنیم. مشخص نیست که چرا بقیه مدل ها در برنامه زمانی موتورولا برای سال جدید نیستند و این برند روی سری G تمرکز کرده است. با اینکه این سری در رده میان رده های جای می گیرد اما نمی توان محبوبیت آن را کتمان کرد. بنابراین نمی توانیم بگوییم که از شنیدن اینکه موتورولا روی میان رده های خود تمرکز کرده دچار شگفتی شدیم. دلیل این کار نیز محبوبیت و قیمت بهتر این مدل گوشی هاست.

پیش از این فاش شده بود که گوشی موتو جی ۶ پلی‌ که ارزان‌قیمت‌ترین مدل از سری موتو جی ۶ است، از نمایشگر ۵.۷ اینچی با رزولوشن +HD بهره می‌گیرد؛ مدل موتو جی ۶ و موتو جی ۶ پلاس نیز به ترتیب به صفحه‌نمایش ۵.۷ اینچی و ۵.۹ اینچی از نوع IPS LCD با رزولوشن +FHD مجهز شده‌اند. در تمامی مدل‌ها نسبت ابعاد صفحه ‌نمایش ۲ به ۱ است که نسبت به سری موتو جی ۵ با صفحه‌نمایش ۱۶:۹، یک برتری برای اعضای جدید سری موتو جی محسوب می‌شود.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید