آماده سازی تم پارک نینتندو تا پیش از المپیک 2020

0
213

استودیوی یونیورسال ژاپن وعده داده بود تا تابستان پیش از بازی‌های المپیک تم پارک جهانی سوپر نینتندو را افتتاح کند. تیزری از این منطقه با موسیقی چارلی XCX نیز ساخته شده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، اگر امیدوار هستید که فضای جدید این تم پارک را ببینید، متاسفانه فعلا تصویری از این تم پارک در تیزر نیست و در عوض آهنگ و حرکات موزون و … برای بخش هایی رویایی وجود دارد و نشان می دهد که بازیکنان چگونه می‌توانند از دستگاه نینتندو سوئیچ خود به میان فضای این تم پارک برسند و یک تجربه واقعی را در زندگی خود تجربه کنند.

با این حال وبسایتی که در این ویدئو نشانی آن ذکر شده است، در مورد زندگی واقعی ماریو مواردی را نوشته است و بیان کرده که خانواده ها می‌توانند با سوار شدن بر اتومبیل او Yoshi سرتاسر تم پارک را مشاهده کنند.

همچنین یک دستبند نیز به شرکت کنندگان حاضر در تم پارک داده می‌شود که به نظر می‌رسد مکان‌های مورد علاقه که کاربران بیشتری جمع می‌شوند را گردآوری خواهد کرد. همچنین بنا بر نظر مدیرعامل این تم پارک افراد می‌توانند با استفاده از این پوشیدنی و برنامه گوشی‌های هوشمند خود با موجودات بجنگند و سکه جمع کنند.

در پایان این تیزر نیز خواهید شنید که “این تابستان در دنیای واقعی بازی کنید.”

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از