تنظیمات اتصال به اینترنت در اندروید ۱۰ ساده تر می شود

تنظیمات اتصال به اینترنت در اندروید 10 ساده تر می شود

تنظیمات اتصال به اینترنت در اندروید Q یا همان اندروید ۱۰ شرایطی را برای کاربران ایجاد می کند که کاربران می توانند بدون خارج شدن از مرورگر یا کشیدن نوار ناتیفیکیشن خود به بخش تنظیمات اتصال اینترنت دسترسی پیدا کنند.

اندروید ۱۰ ویژگی های جذاب زیادی در بخش وای فای دارد و کاربر می تواند به صورت دستی یک شبکه وا فای را در لیست سیاه خود قرار دهند، بر اساس وب سایت اندروید پلیس کاربران می توانند یک شبکه وای فای را برای مدت ۲۴ ساعت در لیست سیاه خود قرار دهند و پس از این زمان اتصال برقرار شود.

این موضوع باعث می شود که سناریو تلاش برای اتصال به اینترنت و نا موفق بودن آن رخ ندهد و به نوعی گوشی موبایل شما تمرکز خود را روی وای فایی که قابلیت اتصال به دستگاه شما را ندارد، قرار ندهد.

تنظیمات اتصال به اینترنت بسیار ساده تر از اندروید ۹ است

اندروید Q دارای یک API در بخش پنل تنظیمات است. این API به کاربران اجازه می دهد تا در برنامه هایی مانند مرور گر اینترنت گوشی هوشمند خود زمانی که شبکه وای فای شما خاموش است یا گوشی موبایل شما در حالت پرواز قرار دارد وارد شوید می توانید بدون خارج شدن از نرم افزار یا استفاده از نوار ناتیفیکیشن به تنظیمات اتصال به اینترنت خود دسترسی پیدا کنید.تنظیمات اتصال به اینترنت بسیار ساده تر از اندروید 9 است

به عنوان مثال فرض کنید یک کاربر مرورگر وب خود را در حالی که در حالت پرواز قرار دارد، تا قبل از این به روز رسانی یک پیام برای کاربر ارسال می شود و از وی می خواهد وارد بخش تنظیمات شده و اینترنت خود را متصل کنید. با استفاده از اندروید ۱۰ یک پنل جدید ایجاد می شود که گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند به سادگی به بخش تنظیمات اتصال به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

به نظر می رسد نسخه اصلی اندروید Q یا همان اندروید ۱۰ در سه ماه سوم سال جاری میلادی عرضه شود و در اختیار کاربران این سیستم عامل پرطرفدار قرار گیرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار