توضیحات مدیر سامسونگ در مورد شایعات اخیر این شرکت

کالاسودا – سامسونگ همچنان می‌خواهد که اولین برندی باشد که گوشی تاشو را به بازار ارائه می‌کند.

مدیر سامسونگ به شایعاتی در این خصوص پاسخ داده است. او می‌گوید که سامسونگ تمرکز خود را بر نوآوری های یک گوشی هوشمند قابل انعطاف گذشته که مورد پذیرش بسیاری از مصرف‌کنندگان خواهد بود.

همچنین او بیان کرده است که گلکسی اس۱۰ نیز که اوایل سال آینده انتظار می‌رود که عرضه شود، اولین گوشی ۵G نیست، بلکه یک مدل جدا خواهد بود.

دی جی کو، رئیس این غول تکنولوژی کره‌ای، در سخنرانی اخیر خود که در یک رویداد مطبوعاتی در کنار روزنامه ‌نگاران کره‌ای در مراسم رونمایی نوت۹ داشته است می‌گوید: این شرکت با تمرکز بر توسعه نوآوری‌هایی که پذیرفته شده و میان مخاطبان دوست داشتنی خواهد بود اقدام به تولید این محصولات جدید خود می‌نماید. گوشی تاشو نیز یکی دیگر از محصولاتی است که سامسونگ نمی‌خواهد عنوان اول شدن در دنیا در این خصوص را از دست دهد.

پیش از این سامسونگ به تامین کنندگان قطعات گوشی های هوشمند خود اعلام کرده است که از ماه نوامبر سال جاری میلادی تولید انبوه قطعات مورد نیاز گوشی انعطاف پذیر این شرکت را شروع کنند. به نظر می رسد که تولید این گوشی هوشمند نیاز به سه ماه زمان دارد. با توجه به شروع تولید قطعات این دستگاه در ماه های پایانی سال ۲۰۱۸ باید انتظار رونمایی از آن را در سال ۲۰۱۹ داشت. این احتمال وجود دارد که سامسونگ این گوشی هوشمند را در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ معرفی کند.

این مدیر می‌گوید که این ایده در سال ۲۰۱۶ به ذهن ما رسید و برنامه رونمایی آن در سال ۲۰۱۸ را در نظر داشتیم که اکنون به سال ۲۰۱۹ موکول شده است.

همچنین این تولیدکننده موبایل اعلام کرده است که در سال آینده اولین گوشی ۵G این برند نیز به بازار عرضه خواهد شد و برنامه رونمایی در ماه مارس را در نظر دارند. گفتنی است سامسونگ در حال تعامل با حامل‌های اینترنت محلی است تا اولین گوشی ۵G را عرضه کند. همچنین دی جی کو اعلام کرد که پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی اس ۱۰ اولین گوشی ۵G این شرکت نیز و آن یک مدل جداگانه خواهد بود.

سامسونگ نقش بسیار مهمی را در پیشبرد فناوری ۵G ایفا می کند. این کمپانی در حال تولید راهکارهایی است که امکان اتصال به شبکه های ۵G را در آینده نزدیک برای گوشی های هوشمند امکان پذیر می سازد. یکی از شرکای سامسونگ اعلام کرده، گوشی هوشمند ۵G سامسونگ به زودی در آینده نزدیک عرضه خواهد شد. این کمپانی، همچنین نمونه ای از مودم ۵G را برای شرکای خود در CES 2018 به نمایش گذاشت که انتظار می رفت به سرعت ۵ گیگابایت برسد و از شبکه ۴G LTE، ۳G و ۲G پشتیبانی کند.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید