موبایل

کمپانی سامسونگ توقف تولید گوشی های گلکسی J را اعلام کرد

کمپانس سامسونگ توقف تولید گوشی های گلکسی J را اعلام کرد

کالاسودا - توقف تولید گوشی های گلکسی J به صورت رسمی اعلام شد. کمپانی کره ای سامسونگ از مدت ها پیش این موضوع را اعلام کرده بود که گوشی های هوشمند این سری به فروش نخواهند رسید و محصولات این سری با گوشی های سری A ادغام می شوند. البته گوشی های سری جدید M نیز بخشی از گوشی های این سری محبوب را شامل می شوند.

به تازگی سامسونگ کشور مالزی ویدئویی منتشر کرده است که توقف تولید گوشی های گلکسی J را تایید کرده و بیان می کند که این محصولات با سری A سامسونگ ادغام می شوند.

گوشی های سری M با سری A چه تفاوت هایی دارند؟

به طور این دو سری از گوشی های هوشمند شرایط بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهند اما پس از یک بررسی ساده متوجه می شویم گوشی های هوشمند سری A جذابیت بیشتری برای کاربران دارد و تنوع این محصولات باعث افزایش محبوبیت این برند می شود. کمپانی سامسونگ بیشتر توجه گوشی های سری M را برای بازار هند قرار دارد و سامسونگ با عرضه این محصول قصد دارد رقابت بسیار جالبی را با برند هواوی در خاک چین آغاز کند تا بتواند جلوی موفقیت این برند چینی را در هندوستان بگیرد.گوشی های سری M با سری A چه تفاوت هایی دارند؟

علت توقف تولید گوشی های گلکسی J سامسونگ چیست؟

با وجود اینکه گوشی های هوشمند این سری در بازار کشور ما موفقیت های بسیاری به دست آورده است اما در بازار جهانی به دلیل استراتژی های نامناسب شرایط جالبی را برای فروش ایجاد نکرده است در کنار این موضوع کاربران علاقه مند به خرید گوشی های سری A این برند هستند و این سری را می توان موفق ترین سری برای میان رده های محبوب سامسونگ دانست. در کنار این دلایل سامسونگ قصد یکپارچه سازی گوشی های هوشمند خود را دارد و به نظر با این دلایل به توقف تولید گوشی های گلکسی J روی آورده است.

آیا توقف تولید گوشی های گلکسی J و ادغام آن با سری A می تواند شرایط گوشی های این برند را بهبود بخشد؟

سامسونگ این روز های روی برخی از ویژگی های سری A تمرکز بسیار زیادی قرار داده است و محصولات این برند در بخش های عمر باتری، شارژ سریع، دوربین های قدرتمند و اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش حساسیت های بسیاری را نشان داده است. این ویژگی ها به خوبی نشان می دهد که سامسونگ هدف خود از انتقال گوشی های سری یاد شده را افزایش قدرت این محصولات در نظر گرفته است. البته در مورد توقف تولید گوشی های گلکسی J شایعات دیگری نیز وجود دارد و به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد تمرکز کمتری روی گوشی های ارزان قیمت خود قرار دهد  و توجه خاصی روی این سری از گوشی های هوشمند در مناطقی که بازار فروش آن ها دست سامسونگ است نخواهد داشت.آیا توقف تولید گوشی های گلکسی J و ادغام آن با سری A می تواند شرایط گوشی های این برند را بهبود بخشد؟

نظر شما در مورد توقف تولید گوشی های گلکسی J چیست؟ آیا سامسونگ با پیش گرفتن این رویه می تواند شرایط خود را بهبود بخشد و فاصله خود را با برند هواوی افزایش دهد یا سامسونگ به زودی لقب پرفروش ترین برند موبایل را به هواوی تقدیم می کند؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا