Foxconn آماده تولید گوشی های آیفون خارج از خاک چین است

0
217
Foxconn آماده تولید گوشی های آیفون خارج از خاک چین است

تولید گوشی های آیفون خارج از خاک چین یکی از مهم ترین موضوعات در دنیای محصولات هوشمند به شمار می رود، جنگ تجاری میان ایالات متحده و چین می تواند دردسرهای بسیاری برای کمپانی اپل ایجاد کند، زیرا رئیس جمهور ایالات متحده دولت چین را تهدید به اعمال تعرفه های بسیار سنگین 300 میلیارد دلاری کرده است که شامل آیفون و آیپد نیز می شود.

در حال حاضر تعرفه هایی برای لوازم جانبی های کمپانی اپل وجود دارد، اما آن ها تاثیر زیادی روی فروش محصولات ندارند با این وجود داستان گوشی های هوشمند آیفون کاملا متفاوت است و هرگونه تعرفه ی اضافی که موجب افزایش قیمت برای کاربران شود می تواند ضربه غیر قابل جبرانی را برای کمپانی اپل به همراه آورد.

حال در پاسخ به این موضوع مدیرعامل شرکت Foxconn که از شرکای تجاری بسیار مهم اپل به شمار می رود، اعلام کرد که در صورت نیاز تولید محصولات آیفون برای بازار ایالات متحده را از خاک چین خارج می کند و ساخت محصولات را در کشور دیگری برای بازار خود ادامه می دهد.

Foxconn و اپل از مدت ها پیش برای تولید خارج از چین آماده بودند

در حال حاضر کوپرتینو دستورالعمل هایی برای انتقال تولید محصولات را صادر نکرده است، با این وجود مدیران ارشد این فاکسکان آقای لیو این موضوع را بیان می کند که فاکسکان می تواند به سرعت به نیاز های پاسخ دهد و به تولید بومی متکی باشد. به نظر می رسد مدیران این شرکت تولید برای این روزها که جنگ تجاری چین و ایالات متحده هر روز بیش از گذشته می شود از مدت ها پیش آماده بودند. این شرکت مدتی پیش با امضای قراردادی با دولت ایالات متحده برای افتتاح یک کارخانه در ویسکانسین ایالات متحده 2000 شغل جدید را ایجاد کردند.Foxconn و اپل از مدت ها پیش برای تولید خارج از چین آماده بودند

Foxconn مالک یک کارخانه در هندوستان است و در حال حاضر تنها آزمایش های این شرکت را انجام می دهد و تلفن های اصلی این اپل توسط این کمپای تولید نمی شود. ددر حال حاضر تنها شرکت ویسترون محصولات اپل را در چین مونتاژ می کند و آن هم معمولا به مونتاژ گوشی های هوشمند قدیمی این برند می پردازد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها