تکه جدیدی از پازل خدای جنگ

 یکی از مشهورترین بازی های که در سال جدید میلادی عرضه می شود.نسخه جدید خدای جنگ است .
God Of War 2018 یک بازی کامپیوتری سوم شخص است که توسط شرکت Santa Monica Studio توسعه یافته و Sony Interactive Entertainment آن را منتشر خواهد کرد .
این بازی هشتمین فصل مجموعه خدای جنگ است. نسخه جدید God Of War به طور غیر رسمی خدای جنگ 4 (God Of War 4) نامیده می شود.سبک بازی مانند نسخه قبال اکشن_ماجراجویی خواهد بود و در نیمه اول سال 2018 میلادی برای PS4 عرضه خواهد شد.
این بازی در راستای نسخه سوم خدای جنگ است و فقط از لحاظ داستانی و گیم پلی وارد بخش جدیدی می شود. در این نسخه بازی از دنیای اسطوره های یونانی فاصله گرفته و وارد دنیای اسطوره های وایکینگی شده است.
شخصیت اصلی بازی کریتوس است . او در این سری شخصیتی آرام تر دارد و به گونه ای به خشم خود غلبه کرده است.وی مربی و محافظ پسرش نیز محسوب می شود و در طول بازی اجازه نمی دهد او به خطر بیفتد. آتریوس پسر او زبان محلی سرزمینی که در آنجا هستند را بلد است. این موضوع باعث رابطه بیشتر بین این دو شخصیت دوست داشتنی می شود. داستنان پر از رابطه های عاطفی بین کریتوس و آتریوس است.
آنچه در گیم پلی بازی مشخص است،شما به طور کامل هدایت کریتوس را بر عهدا دارید اما یک کلید برای آتریوس رزرو شده است. شما با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید فرمان های مختلفی به او می دهید . به عنوان مثال از او می خواهید تا در مبارزات یا حل معما ها کریتوس را کمک کند.
از نکات جالب بازی که توسط کارگردان ای بازی بیان شده است،یکپارچگی بازی است به گونه ایی که شما با صفحه بارگزاری (Loading) مواجه نمی شوید و زاویه دوربین نیز در این بازی به طو.ر کامل در اختیار شما قرار می گیرد.
در God Of War 2018  شاهد این خواهیم بود که “کریتوس نحوه خدا شدن را به پسرش می آموزد و پسر او انسانیت را به کریتوس

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها