اخبار

تی موبایل و اسپرینت به ادغام نزدیک شدند

تی موبایل و اسپرینت به ادغام نزدیک شدند|کالاسودا

کالاسودا - تی موبایل و اسپرینت به ادغام نزدیک شدند|کالاسوداکالاسودا – چندین سال که پرونده ادغام این دو شرکت مخابراتی برتر آمریکا باز است و همگان منتظر ببینند این ادغام سرانجام کی اتفاق می افتد.

طی اخرین خبرها، گویا اواخر این ماه خبرهای خوبی به گوش خواهد رسید و معامله ای این دو اپراتور به مراحل پایانی خود نزدیک خواهد شد.

 بلومبرگ گزارش داده است که این دو شرکت به نقاط خوبی برای نهایی کردن معامله خود رسیده اند و نتایج ان تا پایان این ماه احتمالا اعلام خواهد شد. به نظر میرسد تنها موضوع مهم باقی‌مانده، تعیین ارزش واقعی اسپرینت است. تصمیم‌گیری روی نرخ مبادله‌ برای سهام کامل این دو اپراتور تقریبا به پایان رسیده است و کم کم باید رسانه ای شدن نتایج و اعلام این نرخ باشیم. اگر باز هم جزئیات مورد نظر تا این تاریخ اعلام نشود، امکان به تاخیر افتادن این ادغام قوی می شود.

مطالب مرتبط

اخبار

تی موبایل و اسپرینت به ادغام نزدیک شدند

تی موبایل و اسپرینت به ادغام نزدیک شدند|کالاسودا

کالاسودا - تی موبایل و اسپرینت به ادغام نزدیک شدند|کالاسوداکالاسودا – دو اپراتور برتر آمریکا به برنامه های ادغام خود نزدیک تر شدند. این دو تامین کننده اینترنت که شماره سوم و چهارم برترین تامین کنندگان در امریکا هستند، در طی سالهای گذشته رقیب جدی هم بوده و برای کسب سهم بازار بیشتر در این صنعت رقابتی جنگیده اند.

 اما اخیرا انها متوجه شده اند که شاید بد نباشد برای مبارزه با دیگر رقیبان با یکدیگر دست به یکی کرده و در هم ادغام شوند. این کار هر بار به دلایل مختلفی به تعویق می افتاد. سافت بانک نیز در پی تصاحب تی موبایل آمریکا به منظور ادغام آن در اپراتور اسپرینت است که تحت تملک این کمپانی ژاپنی قرار داشت. در حالی که جزئیات این برنامه ها به صورت رسمی تائید نشده است، اما این دو شرکت طی گفتگوهایی پتانسیل خود برای برقراری این موضوع را نشان داده اند. ماسویاشی سان رئیس سافت بانک که شرکت اسپرینت نیز تحت کنترل اوست، در پی برقراری این ارتباط و بهبود وضعیت شرکا در ادغام با تی موبایل است. کاربران موبایل نیز منافع بسیاری از این ادغام کسب خواهند کرد.

مطالب مرتبط

برو بالا