تی موبایل پر سرعت ترین اینترنت آمریکا شد

0
378
تی موبایل پر سرعت ترین اینترنت آمریکا شد|کالاسودا

تی موبایل پر سرعت ترین اینترنت آمریکا شد|کالاسوداکالاسودا – تی موبایل با شکست ورایزون سرانجام بهترین و پرسرعت ترین شبکه اینترنت آمریکا شد.

تی موبایل تاج سلطنت بهترین شبکه اینترنت آمریکا را روی سر گذاشت و بنا به گزارش رسانه open signal ، بهترین شبکه ارائه دهنده اینترنت این کشور شد.

 این حامل اینترنتی که ورایزون، AT&T و اسپرینت را در 5 معیار اصلی تست شده از 6 معیار پشت سر گذاشت، بهترین رقیب در زمینه سرعت دانلود 4G، دانلود 3G، سرعت دانلود کلی، تایم تاخیر 3G و در دسترس بودن 4G شد. تنها معیاری که تی موبایل نتوانست از ان سربلند بیرون بیاید تایم تاخیر 4G بود که ان را با اندکی اختلاف به AT&T واگذار کرد.

تی موبایل رقابت تنگاتنگی با ورایزون برای تسخیر مقام اولی در زمینه ارائه اینترنت پر سرعت امریکا داشت و اکنون به این مهم دست یافت و آن را مدیون به اجرا گذاشتن مجدد برنامه های نامحدود خود می داند. در گزارش شبکه های موبایلی که توسط opensignal ارائه شده است، بیش از 6 میلیارد داده از کاربران تلفن همراه آمریکا و نمونه های گردآوری شده از تاریخ 1 اکتبر تا اخرین روز سال 2017 وجود دارد.

تی موبایل و ورایزون رقابت شانه به شانه برای تصاحب سرعت اینترنت در آمریکا دارند و به ترتیب دارای سرعت دانلود 16.65 و 16.89 مگابایت بر ثانیه هستند. تی موبایل این میزان را به 19.42 در مقابل 17.77 ورایزون رسانده است. سرعت دانلود برای AT&T و اسپرینت به ترتیب 13.27 و 12.02 مگابایت است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها