آموزش ثابت نگه داشتن آخرین بازدید در واتس آپ

2
16351
آموزش ثابت نگه داشتن آخرین بازدید در واتس آپ

اگر برای شما هم پیش آمده که در هنگام چت با دوستانتان تاریخ آخرین بازدید را چند روز قبل می بینید، در حالیکه آنها آنلاین بوده و در حال پاسخ دادن به شما هستند! این مقاله با موضوع ثابت نگه داشتن آخرین بازدید در واتس آپ می تواند برای شما مفید باشد.

نحوه حذف کردن و ثابت ماندن آخرین بازدید در واتساپ

واتس‌اپ برای اینکه بتواند بیشترین تعداد کاربران را به خودش جذب کند، هر سری با آپدیت‌های جدید، امکانات بیشتری را به اپلیکیشنش اضافه می‌کند و به همین ترتیب در حال طی مسیر برای تبدیل شدن به پیام رسان شماره یک در کشورهای مختلف است. اما برخی ترفندها را برخی کاربران خودشان کشف می کنند و می تواند راهگشای دیگران نیز باشد. اما اگر چگونگی ثابت نگه داشتن آخرین بازدید در واتس آپ برایتان سوال است باید بگوییم که برای این کار نیاز است که به دو روش عمل کنید تا آخرین بازدید شما تغییر نکند. در این مقاله به این دو روش خواهیم پرداخت.

نحوه حذف کردن و ثابت ماندن آخرین بازدید در واتساپ

ثابت نگهداشتن بازدید واتس آپ از طریق خود برنامه

 • برای این کار لازم است که پس از اینکه وارد برنامه شدید اینترنت گوشی را قطع کنید.
 • پس روی آیکون وای فای زده و ان را خاموش کنید.

پس روی آیکون وای فای زده و ان را خاموش کنید.

 • اکنون پاسخ خود را در واتس آپ نوشته و آن را ارسال کنید.

اکنون پاسخ خود را در واتس آپ نوشته و آن را ارسال کنید.

 • در این حالت ساعت بازدید شما همان قبلی است و هنگامی که اینترنت وصل کنید پیام به طرف مقابل ارسال می شود بدون اینکه شما را انلاین نشان دهد.
 • یک روش دیگر نیز این است که هنگامی که فردی مسیجی ارسال می کند و نوتیفیکیشنی بالای صفحه ظاهر می شود روی Reply بزنید و از همانجا جواب فرد را بدهید. از این روش نیز می توانید متن مورد نظر خود را ارسال کنید بدون اینکه آخرین بازدید شما دستخوش تغییر شده باشد. به این ترتیب شاید دوستان شما شک کنند که شما که آخرین بازدیدتان 2 روز پیش بوده، اما اکنون در حال پاسخ دادن به پیام هستید، پس چرا گزینه آنلاین زیر نام شما نمی زند! آنها نمی دانند که این یکی از ترفندهای نشان ندادن آخرین بازدید واتس اپ است.

نوتیفیکیشنی بالای صفحه ظاهر می شود روی Reply بزنید

 • اگر هم می خواهید که آخرین بازدید شما به طور کلی برای کسی نمایش داده نشود، Hide Online Status را بصورت زیر انتخاب کنید.

ثابت نگه داشتن آخرین بازدید با واتس آپ جی بی

WhatsApp GB یکی از اپلیکیشن های مود شده واتس آپ است که می تواند این کار را انجام دهد. در نسخه های مود شده مثل جی بی واتس اپ و او جی واتس اپ قابلیت افلاین اضافه شده است که شما می توانید واتس اپ خود را افلاین کنید (این مورد به صورت خودکار نیست و با فعال سازی و آنلاین شده شما نمایش داده می شود…) پس شما باید ابتدا اینترنت گوشی خود را قطع کنید وارد برنامه شوید و پاسخ مورد نظر خود را ارسال کنید .

ثابت نگه داشتن آخرین بازدید با واتس آپ جی بی

برای این کار

 • ابتدا واتس آپ GB خود را باز کنید.
 • روی سه نقطه بالای صفحه بزنید.

روی سه نقطه بالای صفحه بزنید.

 • گزینه privacy را از میان گزینه ها انتخاب کنید.

گزینه privacy را از میان گزینه ها انتخاب کنید.

 • حال در پنجره‌ی Privacy، گزینه‌ Hide Online Status را انتخاب کنید تا آخرین بازدید واتس اپ شما ثابت نگهداشته شود. توجه کنید این گزینه همانند یک گزینه توقف برای نمایش آنلاین بودن عمل می کند و احتمالا بسیاری از دوستان شما که از این روش استفاده می کنند واتس آپ جی بی نصب کرده اند.

حال در پنجره‌ی Privacy، گزینه‌ Hide Online Status را انتخاب کنید

 • برای تغییر این وضعیت و بازگشت به حالت قبل نیز گزینه unhide را انتخاب کنید.
عضویت
مطلع شدن از
guest
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها
اشکان
اشکان
7 ماه پیش

سلام چطوری میشه کسی که وضعیتش توی واتساپ ثابت هست زماک آنلاین شدنشو دید؟؟

محمد
محمد
2 ماه پیش

ممنون مطلب خوبی بود