فرآیند ثبت شرکت به دست سیستم هوش مصنوعی سپرده می شود

فرآیند ثبت شرکت به دست سیستم هوش مصنوعی سپرده می شود

سیستم هوش مصنوعی برای تسهیل در فرآیند ثبت نامِ شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. وزرات امور خارجه هند این خبر این موضوع را اعلام کرده است که در حال کار روی یک مکانیزم بر مبنای هوش مصنوعی است که می تواند فرآیند ثبت نام تجاری برای شرکت ها را ساده تر کند.

دولت اکنون هنجارهایی را برای ثبت نام شرکت ها فراهم کرده است که به موسسات اجازه می دهد که نام مورد نظر خود را انتخاب کنند که بخشی از نام تجاری آن مرتبط و موجود با فعالیت شرکت باشد که در بخش های مختلف انجام می شود. این قانون جدید در تاریخ ۱۱ می اعلام شد. مقامات اکنون اعلام کرده اند که اگر نام بخشی از برندتجاری باشد، می تواند متوقف شود. ما این فرآیند را شفاف کرده ایم که اگر نام دارای اسمی باشد که قبلا قسمتی از آن به ثبت رسیده باشد به مشتری اطلاع دهیم و نامی جایگزین به او پیشنهاد کنیم.

هدف این کار چیست؟

هدف این کار کاهش سطح اختیار در انتخاب نام هایی است که می تواند مورد  مقبول واقع نشود. برای اینکه این فرآیند تسهیل شود هوش مصنوعی نیز به کمک این کار آمده است. طبق قوانین این سیستم عناوین تجاری بسیار شبیه و یا بسیار کلی حذف شده و ساده سازی می شوند.سیستم هوش مصنوعی برای تسهیل در فرآیند ثبت نامِ شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جستجوی سیستم هوش مصنوعی در موتورهای جستجو

این سیستم هوش مصنوعی می تواند برای انتخاب نام در موتورهای جستجو به جستجو بپردازد. مقامات در این مورد می گویند: ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه از واژگان بسیار نزدیک به نام موجود استفاده کنیم، به طوری که یک واژه آوایی را عوض کنیم یا یک واژه از ترکیب کلمه را به طوری که واژه جدید دارای معنی مرتبط باشد. به این ترتیب این روش می تواند گامی مفید برای نامگذاری شرکت های جدید و جلوگیری از سردرگمی مشتریان باشد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار