جاروبرقی روباتی Roborock Sweep T6 ؛ محصولی شگفت انگیز از شیائومی

جار برقی روباتی Roborock Sweep T6 را می توان جذاب ترین محصول این برند شیائومی برای ساخت خانه هوشمند در نظر گرفت. این محصول پیش فروش خود را به تازگی آغاز کرده است و این کمپانی چینی قیمتی در حدود ۳۸۶ دلار را برای فروش آن در نظر گرفته است.

نحوه کار کردن جار برقی روباتی Roborock Sweep T6 بسیار جالب است و سیستم هدایت LDS این محصول مانند چشم عمل می کند و این موضوع باعث می شود که توانایی‌های نقشه برداری سریع‌تر، با ثبات‌تر و دقیق‌تر برای پاک کردن محیط در اختیار کاربران قرار گیرد و به طور خودکار اتاق را تشخیص دهد.

این محصول دارای ویژگی های بسیار جالبی است که اولین موضوع آن انتخاب دقیق اجزا است و نقشه برداری جار برقی روباتی Roborock Sweep T6 از نسل سوم این محصولات است و این محصول طوری طراحی شده که با کاهش نویز خیره کننده ای همراه است. این ویژگی های باعث می شود که جار برقی روباتی Roborock Sweep T6 در کنار خاص ترین های این برند قرار گیرد.

این محصول از پردازنده قدرتمند R16 سری ALLWINNER استفاده می‌کند.

پردازنده سیگنال دیجیتال TI از Texas Instruments می‌آید و میکروپردانزده MCU آن متعلق به ST STicrolectronics است که در مجموع شرایط بسیار خوبی را برای کاربران در نظر می گیرد.

این محصول در مقایسه با نسخه قبلی هوشمد تر شده است و بر اساس اصل اولویت لبه طولانی و اصل نزدیکی، جاروبرقی T6 در منطقه‌های باریک سریع‌تر حرکت کرده، از لبه دور نشده، از مسیر منحرف نمی‌شود این موضوع باعث افزایش کارایی می شود.

این محصول در بخش نرم افزاری نیز بهبود پیدا کرده است و پس از اینکه اولین تمیز کردن کامل شد، به طور دقیق نقشه خانه کاربر را به یاد داشته باشد و عملیات تمیزکاری شخصی سازی شده‌تری را با پشتیبانی از انتخاب تمیز کردن و منطقه تمیز کردن، برای کاربران فراهم کند.

بیشتر بخوانید: جاروبرقی های سامسونگ ، بررسی و مقایسه مدل های مختلف

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار