جام لیبرتادورس به صورت رایگان به فیفا 20 اضافه می‌شود

0
18

مشهورترین رقابت باشگاهی در منطقه آمریکای جنوبی یعنی لیبرتادورس با یک آپدیت رایگان به بازی فیفا 20 اضافه خواهد شد. این آپدیت در تاریخ ۱۳ اسفند در دسترس کاربران این بازی قرار خواهد گرفت.

به گزارش کالاسودا به نقل از ویجیاتو، در کنار لیبرتادورس شاهد اضافه شدن سودامریکانا به عنوان دومین رقابت باشگاهی مهم در این قاره به بازی خواهیم بود. در واقع این دو رقابت از نظر اهمیت در قاره آمریکا با لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا قابل مقایسه هستند. جالب توجه است که این دو جام پیش از این در سری PES حضور داشتند و حال کاربران فیفا هم می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند.

۲ سالی می‌شود که با تمام شدن قرارداد کونامی با اتحادیه فوتبال اروپا، الکترونیک آرتز برای سری فیفا توافقی جدید را به ثبت رسانده که بر اساس آن لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا به صورت رسمی در نسخه‌های مختلف سری فیفا حضور خواهند داشت.

لیبرتادورس

لیبرتادورس با حضور ۳۲ تیم برگزار می‌شود و معمولا بزرگ‌ترین باشگاه‌های آمریکای جنوبی مثل پالمیراس، بوکا جونیورز و ریور پلاته در آن حضور دارند و با توجه به شور بالای تماشاگران و حال و هوای خاص فوتبال در آمریکای جنوبی، فوتبال جذابی را انجام می‌دهند.

فیفا 20 همچنان از پرفروش‌ترین بازی‌های سال است اما بسیاری از کاربران به خاطر کمبود محتوای جدید و بالانس نبودن بخش آلتیمیت تیم دل چندان خوشی از این بازی ندارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از