جایی برای متقلب ها نیست

جایی برای متقلب ها نیست
کالاسودا-ورزش کردن همیشه مفید است. اما در روزهای گرم تابستان که هوای محیط مانع از تحرک در فضای باز می شود، بسیاری از افراد باشگاه را به عنوان یک گزینه جایگزین انتخاب می کنند.
اما بسیاری از افرادی که تازه به جرگه باشگاهی ها پیوسته اند، معتقدند باید در کوتاه ترین زمان به نتایج دلخواه خود برسند و در نتیجه، خیلی زود از فرایند مراجعه به باشگاه خسته می شوند. اکنون تکنولوژی به کمک افراد آمده و می توان  از طریق یک برنامه نرم افزاری و گجت هوشمند کیفیت پیشرفت عضلات را مورد بررسی قرار داد .
Skulpt Aim نام گجتی است که با ردیابی وضعیت تناسب اندام کاربر در فواصل زمانی متفاوت، یک فهرست منظم از روند پیشرفت ورزشکاران تهیه می کند، سپس از طریق اپلیکیشن  نصب شده روی تلفن همراه کاربر، به جمع بندی آماری اطلاعات و بررسی روند پیشرفت یا عدم پیشرفت کاربر می پردازد.
اگرچه هدف کلی این دستگاه کمک به ورزشکاران برای رسیدن به اندام ایده آلشان است. اما استفاده از این دستگاه به طور طولانی مدت برای افرادی که نسبت به اندام خود وسواس دارند چندان مناسب به نظر نمی رسد. در ضمن اگر با تقلب و بدون عضله سازی واقعی (از طریق داروهای غیرمجاز ) خوش اندام شده اید ، دور این دستگاه را خط بکشید . چون جایی برای متقلب ها نیست.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها