جدیدترین ترند در سیلیکون ولی: حضور در استارتاپ با پای برهنه

به تازگی سیلیکون ولی برای استارتاپ های خود، سیاست‌های اداری بدون کفش ارائه کرده است که از این طریق کارمندان می‌توانند روز کاری خود را با دمپایی، جوراب یا پای برهنه بگذرانند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از businessinsider، دنیای فناوری با لباس‌های خاصی مانند کاپشن، تی شرت، شلوار جین و کفش ورزشی عجین شده است. نوع لباس‌ها و محیط اداری ممکن است بر روی عملکرد کارکنان تأثیر بگذارد. سیلیکون ولی پای خود را فراتر گذاشته و یک محیط غیر رسمی را برای کارکناش ایجاد کرده است.

در این محیط غیررسمی افراد می‌توانند بهتر به امرور خود بپردازند و کارایی‌شان بیشتر است. این طرح در استارتاپ های سیلیکون  ولی، شامل ناهار رایگان و دسته جمعی، اتاق‌هایی برای چرت زدن، کلاس‌های بدنسازی، ماساژ رایگان و اتاق‌های نگهداری سگ است. اما اکنون در این ترند جدید کارمندان استارتاپ ها می‌توانند پابرهنه و با دمپایی و جوراب در محیط کاری حضور داشته باشند.

دلیل سیلیکون ولی برای این کار این جمله است؛ ” بیشتر مدیران اجرایی موفق در خانواده و خانه‌هایی بزرگ شده‌اند که کفش بر پای نداشتند”.

علاوه بر این وزارت بهداشت عمومی سان فرانسیسکو طبق گزارشی این کار را تأیید کرده و از نظر این مرکز کار کردن با پای برهنه و با جوراب هیچ مشکل بهداشتی به وجود نمی‌آورد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها
محمد
محمد
2 سال پیش

اگر تو ایران اجرا بشه همه کارمندها از بوی جوراب خفه می شن.خخخ