موبایل

پیش بینی ها جذاب برای جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

پیش بینی ها جذاب برای جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

کالاسودا - جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 موضوعی است که از همین حالا هیجان بسیار زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است. این کمپانی قدرتمند در سال های اخیر زمستان شگفت انگیزی داشته و به نظر جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 نیز شرایط مشابهی را تجربه کند. لمروز قصد داریم به بررسی جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 بپردازیم، هرچند که تنها برخی از محصولات مشخص است که در زمستان رونمایی می شود.

پرچمداران سری میت ؛ شگفت انگیز ها در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

کمپانی هواوی در سال های جاری گوشی های سری میت خود را در زمستان رونمایی می کند و به نظر سری میت هواوی نیز در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 قرار بگیرد. سری میت هواوی به طور کلی شامل پنج مدل می شود و جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 علاوه بر فروش بالا تنوع بسیار خوبی نیز دارد.

میت 30 پرو ؛ برترین گوشی هوشمند در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

یکی از جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 میت 30 پرو است، این کمپانی قدرتمند شرایط خیره کننده ای را برای پرچمداران سری میت در نظر می گیرد و به نظر این گوشی هوشمند که از جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 محسوب می شود با پردازنده کایرین 990 روانه بازار فروش خواهد شد، این احتمال وجود دارد تا قدرتمند ترین محصول در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 با چهار لنز دوربین روانه بازار فروش شود. نسخه پورش دیزاین نیز که گرانترین محصول در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 به شمار می رود به نظر جذابیت های بسیاری را همراه آورد.

در کنار این دو گوشی هوشمند میت 30 نیز نماینده دیگر این برند چینی در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 است. این گوشی موبایل که از پردازنده ی مشابه با نسخه پرو بهره خواهد برد و به نظر در بخش دوربین کمی ضعیف تر از میت 30 پرو خواهد بود.میت 30 پرو ؛ برترین گوشی هوشمند در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

میت 30 لایت؛ هیجان انگیز ترین نسخه میان رده هواوی در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

گوشی های سری میت لایت هواوی دو سالی است که به پرطرفدارترین گوشی های هوشمند این برند تبدیل شده است، و به نظر میت 30 لایت نیز یکی از گوشی های هوشمند پرطرفدار در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 خواهد بود. این گوشی هوشمند که ارزان ترین پرچمدار سری میت هواوی است، می تواند لقب پرفروش ترین محصول را در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 را به خود اختصاص دهد. این گوشی هوشمند به احتمال زیاد با پردازنده ی میان رده سال هواوی روانه بازار فروش می شود و می تواند یکی از مهم ترین گوشی های هوشمند هواوی در سال 2019 نیز لقب گیرد.میت 30 لایت؛ هیجان انگیز ترین نسخه میان رده هواوی در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

نوا 5 ؛ آخرین محصول در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

گوشی هوشمند نوا 5 به نظر دیگر محصول در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 لقب خواهد گرفت، این گوشی هوشمند فروش بسیار بالایی را برای کمپانی هواوی رقم خواهد زد، بر اساس گوشی های قبلی سری نوا به نظر می رسد این گوشی هوشمند از میت 30 لایت قدرتمند تر باشد و باید دید هواوی برای یکی از جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 چه شرایطی را ایجاد خواهد کرد.

در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 محصولات دیگری نیز حضور دارد که رونمایی از آن ها به عنوان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 قطعی نخواهد بود و باید دید هواوی علاوه بر محصولات یاد شده چه محصولات دیگری را به عنوان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 معرفی خواهد کرد.

نظر شما در مورد جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 چیست؟ انتظار دارید هواوی چه محصولاتی را به عنوان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 در آخرین روز های سال جاری روانه بازار فروش کند تا فاصله خود را با برند سامسونگ به حداقل برساند.

بر اساس بسیاری از کاربران هواوی با کمک گوشی های سری آنر سال 2019 را به صورت خیره کننده به پایان خواهد رسند و در این راه نیز جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019 نقش بسیار مهمی خواهند داشت.نوا 5 ؛ آخرین محصول در میان جدیدترین گوشی های هواوی در زمستان 2019

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

بررسی گوشی های پرچمدار 2019؛ کدام کمپانی پیروز میدان می شود؟
بررسی گوشی های موبایل با قیمت 3 تا 4 میلیون تومان (بهمن 97)
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا